SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ИЗМАМА с подновяване на домейни!

apenev

New member
Здравейте колеги,

Проверявайки си днес мейла, получавам такъв че един от домейните ми изтича скоро и трябва да го подновя за което имам срок............ сума и прочия и тъй като домейна заедно със сайта съм ги купил преди години и съм ги захвърлил..... и първата минута се замислих не е ли време да се плаща.......

Един доста добре направен мейл....... внимавайте...........
 

Прикачени файлове

  • dom.jpg
    dom.jpg
    65.8 KB · Преглеждания: 0
Re: ИЗМАМА с подновяване на домейни!

плащат си домейна но едновременно с това го трансферират някъде другаде. после ако искат да си го трансферират пак обратно ... вече са им взели парите за 10 години а получават 1
 
Re: ИЗМАМА с подновяване на домейни!

И аз имах подобен случай. При мен искаха само 49 долара. Хубаво, че като теб попитах човек от форума. Тези гадове ми пратиха писмото 1 месец, преди да стане време за подновяване на домейна. И сайта беше добре направен, с криптирана връзка при плащането и т.н.
Дано никои от тук не се връзва на подобни глупости.
 
Re: ИЗМАМА с подновяване на домейни!

Хей, току що получих такъв имейл :D
Искат ми $75 за един домейн, хахаха. Повече от $10 не давам обаче :D
А и то е очевидно че не е пратено от сайта от който съм закупил домейна :D
Подател: ceciliagoff@domainregistservices.com
 

Горе