SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Играете ли покер?

Re: Играете ли покер?

Преди 6-7 месеца за пръв път играх покер, първо във бет365, след това във покерстарс. До сега обаче по-голяма награда от 40$ не съм печелил. Късмет на всички които играят!
 
Re: Играете ли покер?

Аз съм в покерстарс и ако сте навити може да направим някой турнирче там форумно :) без пари ще играем за линкове :)
 
Re: Играете ли покер?

В PokerStars играя, ама скоро не съм сядал да поцъкам. А за форумно турнирче съм навит. Казвате къде и кога и се мятаме
 
Re: Играете ли покер?

PS: Забравих да спомена аз си цъкам Texas Hold'em...
И аз така. Вижте линка, който съм ви пратил. Клиента върви на Windows, Linux (има пакети за доста дистрибуции) и MacOS X. Ако ви зарибява предлагам да правим турнир там, без кинти.
 
Re: Играете ли покер?

И аз така. Вижте линка, който съм ви пратил. Клиента върви на Windows, Linux (има пакети за доста дистрибуции) и MacOS X. Ако ви зарибява предлагам да правим турнир там, без кинти.

Покер без кинти = секс без жена...
Уж едно и също, но усещанието е съвсем друго.

сорри, за оффтопика.

Играя PokerStars, предимно турнири. Ако решите да правите кеш-турнир - с вас съм
 
Re: Играете ли покер?

Покер без кинти = секс без жена...
Уж едно и също, но усещанието е съвсем друго.

сорри, за оффтопика.

Играя PokerStars, предимно турнири. Ако решите да правите кеш-турнир - с вас съм

ХАХ
Много добре казано.
Няма тръпка ако няма залог на пари, нали там е адреналина.
Аз също съм се пробвал в EverestPoker но да си призная не съм печелил.
 

Горе