SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Измамници ли са disecret.bg

horoskop4e

New member
Пускам го само като репутация, без линк към тях. Сейлскопито им ми се стори ангажиращо вниманието :) Но не като за 300-500 лева... Според вас има ли какво да се научи от тези руснако-американци и струва ли си парите? Ако дадете интересни отговори, ще ви цитирам с линк към форума.
 
Re: Измамници ли са disecret.bg

Да, бе, имай предвид, че в Пловдив евтини хотели се намират много по-трудно, отколкото в София! В София има "хотели" и за 10 лева за нощувка!!
 
Re: Измамници ли са disecret.bg

Пускам го само като репутация, без линк към тях. Сейлскопито им ми се стори ангажиращо вниманието :) Но не като за 300-500 лева... Според вас има ли какво да се научи от тези руснако-американци и струва ли си парите? Ако дадете интересни отговори, ще ви цитирам с линк към форума.

От всеки с общи лафове и подобна страница може да се научи нещо.
 
Re: Измамници ли са disecret.bg

Това е една от един милион salesletter-focused landing pages, само че тази е направена много зле - първо започва музика на аутоплей, заради която трябваше да спра Lynyrd Skynyrd от Winampa.
После започва да говори някакъв бавноразвиващ се старец, а по-надолу откриваме, че и някакво видео с грозни жени е тръгнало на автоплей.

Тези цени за такъв тип продукт са си напълно нормални.
Хората не са измамници, просто са некадърници.
В USA този тип landing page е изкарвал десетки милиони на авторите им.
За в BG не знам някой освен Апостол Апостолов да се е пробвал.
Аз бих се пробвал в бъдеще, като създам информационен продукт или материал за семинар, винаги ми е било интересно дали ще проработи схемата.
 
Re: Измамници ли са disecret.bg

Според мен е добре да направиш нещо онлайн, защото е по-лесно да си събереш хора, а и по 1000 други причини. Аз бих се записал!

А "бавноразвиващият се старец" е известен пловдивски радио глас и карикатурист :)
 
Последно редактирано:
Re: Измамници ли са disecret.bg

Не прилича на сайт, правен през 2011г.
Може би на сайт, правен през 2005г., но пък тогава - не знам на какъв интернет бизнес ще те учат ... :cool:

Бих пасувал.
 
Re: Измамници ли са disecret.bg

А някой от вас чувал ли е гуруто в онлайн бизнеса, наречен Легендарния Тери Дийн?
 

Горе