SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Измислен СЕО герой

bluefighter

New member
Здравейте,

имам няколко уникални статии (клюки) и си мисля да направя един блог, който ще е личния блог на измисления герой Обувки Обувков. В този блог мисля да поставям уникалните статии, но вместо герой Бойко Борисов ще бъде Обувки Обувков и понякога името му ще води към сайта за обувки :) Дали Google ще се усети за какво иде реч? Правили ли сте нещо подобно?

Поздрави,
Обувков ;)
 
За: Измислен СЕО герой

За: Измислен СЕО герой

Не виждам особен смисъл в едно подобно начинание, още повече с подобно абсурдно име. Един такъв блог няма да спечели доверието на потребителите. Той няма да има читатели, нито посетители, тоест няма да има и особена тежест пред търсачките. Аз поне разсъждавам така.

По-добре ги кажи тези статии на вече развити авторитетни места, където ще са и полезни и от тях си вземи връзки.
 

Горе