SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на професионални дизайни!

Здравейте приятели!
Предлагаме ви професионални дизайни , хеадери и интрота на достъпни за вас цени.
Повечето от Design Studio-тата ще ви искат прекалено високи цени които варират от 200-300 лева за дизайн,но ние не сме като тях и работим с приемливи цени.

В зависимост от това как искате да изглежда дизайна които искате да ви направим цените варират различно.

за Дизайн на цял сайт : 100-150 лв.
за Header на Flash 30 лв.
За Интро на Флаш 40 лв.

Ето и някои демота :

http://flash-a.hit.bg/13257.swf
http://flash-a.hit.bg/13563.swf

Попринцип има и още много но мисля че няма нужда да се слагат , защото всичко зависи от това какво интро искате вие :)
казвате ни със какъв дизайн искате да е интрото , Какво да пише а ние ще си свършим работата :)

:D
За повече информация относно Изработването на дизайни пишете ми на емайл neo_choveka@abv.bg или скайп neo_choveka1
 
Re: Изработка на професионални дизайни!

Пич, не че искам да се заяждам, ама защо да купя от теб интро за 40лв, след като мога да го купя направо от автора за 70$? А ако ще "купуваме от денонощния", за къв дявол трябва и да платя за това?

Ако пък си сложил тези само като примери, макар че не си ги правил ти, според мен е по- добре да ги смениш с твои. Портфолио на чужд гръб не се прави...

Късмет ;-)
 
Re: Изработка на професионални дизайни!

Пич, сериозно, ако имаш уменията успех, но това са готови работи.. Ако ще продаваш готови темплейти и да казваш, че ти си ги правил си е просто нагло!
 
Re: Изработка на професионални дизайни!

ммм даа преди 5-6 години и аз си мислех , че така се правят пари.SWF Декомпилър - опаа мой текст и ....готово ...е да ама не .
Бих дал и 100 лв за нещо подобно , но да работиш пред мен :) навит ?
 

Горе