SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на сайт на ниски цени

dargo

New member
Здравейте цените които мога да предложа започват от 50 лв в зависимост от темата на сайта и сложността на изпълнение, ако има заинтересовани на ЛС
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Точно в този форум се съмнявам да си намериш клиенти, но все пак успех. :)

Hint: Покажи нещо,което си правил за портфолио.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Здравейте цените които мога да предложа започват от 50 лв в зависимост от темата на сайта и сложността на изпълнение, ако има заинтересовани на ЛС
Заинтересован съм!
Можеш ли да ми направиш една(1) страница портфолио (темата е градински център), лого, дизайн и да излиза на първа позиция в гугъл по три(3) ключови думи.
За 50лв.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Заинтересован съм!
Можеш ли да ми направиш една(1) страница портфолио (темата е градински център), лого, дизайн и да излиза на първа позиция в гугъл по три(3) ключови думи.
За 50лв.

...и да излиза на първа позиция в гугъл по три(3) ключови думи.

Тук вече бъркаш нещата. Това е друга област, човека предлага правене на сайт, а не класиране на сайт в Гугъл. Правиш ли разлика
между двете?

Бих поспорил с теб и относно:
...лого, дизайн...

Защото никъде не видях в обявата му да пише, че предлага дизайнерски услуги.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Бих поспорил с теб и относно:
...лого, дизайн...
Защото никъде не видях в обявата му да пише, че предлага дизайнерски услуги.
Аз не разбирам много, но как предлага "правене на сайт" без дизайнерски услуги?
...и да излиза на първа позиция в гугъл по три(3) ключови думи. Тук вече бъркаш нещата. Това е друга област, човека предлага правене на сайт, а не класиране на сайт в Гугъл. Правиш ли разлика
между двете?
Да друга област е.Но аз давам 50лв. общо за всичко.
Всъщност искам да питам - какво ТОЧНО предлага за 50 лева и 60ст.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Аз не разбирам много, но как предлага "правене на сайт" без дизайнерски услуги?

Ми това е лесно - който има дизайн отива при него и той го "реже" и кодира. Като му чета обявата това се подразбира. Друг въпрос е, че не си е написал текста и не се е рекламирал както си трябва.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Ми това е лесно - който има дизайн отива при него и той го "реже" и кодира. Като му чета обявата това се подразбира. Друг въпрос е, че не си е написал текста и не се е рекламирал както си трябва.
Значи казваш, не знае как да си напише текста и да се ракламира, но може да "реже и кодира"...за 50лв.
Ми добре.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Защо не се премести темата в "Пазар" и да няма излишни дребнави заяждания.
Верно човека не е описал какво точно предлага в цената, която започва от 50лв., но от друга страна той сам си е оценил труда.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Защо не се премести темата в "Пазар" и да няма излишни дребнави заяждания.
Верно човека не е описал какво точно предлага в цената, която започва от 50лв., но от друга страна той сам си е оценил труда.
Съжалявам, че го приемаш като дребнаво заяждане.
Аз даже не забелязах, че трябва да е в "Пазар" - това не ми е толкова интересно.
По ми е интересно как някой иска да прави сайт за 50лв.
Ти какво би направил на тази цена от уеб услугите?
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Ясно е, че написана по този начин, темата няма да привлече никакъв on-topic интерес. Не мисля, че е нужно да се подценяват потребителите във форума и да се правят глупави коментари, които да ги "предпазят" от тази "услуга".
Достатъчно се изприказва, има ли нужда от още?
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Ясно е, че написана по този начин, темата няма да привлече никакъв on-topic интерес. Не мисля, че е нужно да се подценяват потребителите във форума и да се правят глупави коментари, които да ги "предпазят" от тази "услуга".
Достатъчно се изприказва, има ли нужда от още?
Не подценявам потребителите, не искам да ги предпазя от ползването на тази услуга,
не ми е целта да се изприказвам.
Градацията от дребнави заяждания към глупави коментари :D ме кара да мисля, че аз нещо не рабирам и човека е в правото си да предлага това което предлага в този форум на тази цена.
Да "караме" така.
 
Re: Изработка на сайт на ниски цени

Преди 3 или 4 години взимах по 50 лв. на сайт ( така за месец бях избил парите за море )но ги правех с web page maker един сайт ми отнемаше около 30 мин.
Никакъв текст, няколко изображения, 4-страници и ги качвах на хит.бг ( пример vip-stroi.hit.bg ) така, че количеството за сметка на качеството.
 
Re: Изработка на сайт на ниски цени

Преди 3 или 4 години взимах по 50 лв. на сайт ( така за месец бях избил парите за море )но ги правех с web page maker един сайт ми отнемаше около 30 мин.
Никакъв текст, няколко изображения, 4-страници и ги качвах на хит.бг ( пример vip-stroi.hit.bg ) така, че количеството за сметка на качеството.

то туй 'дето си го правил не е много за хвалене
 
Re: Изработка на сайт на ниски цени

Какво му се присмивате на момчето?
Според вас тези дето предлагат безплатен софтуер (opensource) какви са - малоумни? Или няма хубави безплатни системи ли или дизайни?
Всички сте големи тарикати обаче, като ви каже някой цена 10 бона и се почва ама много скъпо, е нема угодия.
И последно, нали е написал човека че цените започват от 50 лева.
 
Re: Изработка на сайт на ниски цени

За всеки влак си има пътници, според мен.
За тази услуга на тази цена не може да се очаква много. Би свършила работа на малки фирмички, магазинчета, лични страници и подобни според мен.
Всеки е започнал отнякъде все пак. Човека може да няма достатъчно умения в тази сфера, за да се мята в дълбокото направо, както някои правят.
 
Re: Изработка на сайт на ниски цени

то туй 'дето си го правил не е много за хвалене
Никъде не съм написал че се хваля ( напротив сайтчето е супер зле и все пак струва 50 лв. ) просто казах че за сайт направен за 30-минути 50 лв. са си една много добра сума.
Някои хора цял ден къртят бетон за 50 лв. надница.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

хахаха за 50лв дъстер ако ти го направи тоя пич, направо почвам да поръчвам от него... на момента! :D
 

Горе