SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на уеб сайт!

z2design

New member
Вие имате намерение да развивате свой собствен сайт?
Търсите добро решение?

Ако си задавате тези въпроси, и искате качествен уеб сайт с всякакви ваши условия.

Сега ще очаквам мнения:
Дай прортфолио: Ми нямам хост вече, сори.
Покажи твои проекти: Ами не съм искал правото от собственика да казвам каквито и да е неща.

Но, в едно съм сигурен.
Качеството има значение! Моля без излишен спам, който иска знае къде да пише.

Именно Лично съобщение! :p
 
Re: Изработка на уеб сайт!

Вие имате намерение да развивате свой собствен сайт?
Търсите добро решение?

Ако си задавате тези въпроси, и искате качествен уеб сайт с всякакви ваши условия.

Сега ще очаквам мнения:
Дай прортфолио: Ми нямам хост вече, сори.
Покажи твои проекти: Ами не съм искал правото от собственика да казвам каквито и да е неща.

Но, в едно съм сигурен.
Качеството има значение! Моля без излишен спам, който иска знае къде да пише.

Именно Лично съобщение! :p


Дай прортфолио: Ми нямам хост вече, сори.

Еми сори куписи нямаш ли 2лв. Занимаваш се със правене на сайтове а самия ти нямаш много интересно.
 
Re: Изработка на уеб сайт!

Първо, не струва 2 лв. Може да е 2 лв на месец, но не струва 2лв.
Второ, това, че се занимавам с правене на сайтове не означава, че съм милионер.
Трето, и аз съм човек. И аз нямам финансова възможност. Дори и 2 лв, както го наричаш. Стига ми да си платя нета, тока, всичко, и така.

Поздрави!
 
Re: Изработка на уеб сайт!

Първо, не струва 2 лв. Може да е 2 лв на месец, но не струва 2лв.
Второ, това, че се занимавам с правене на сайтове не означава, че съм милионер.
Трето, и аз съм човек. И аз нямам финансова възможност. Дори и 2 лв, както го наричаш. Стига ми да си платя нета, тока, всичко, и така.

Поздрави!

За да си купиш хостинг не е нужно да си милионер! тука никой не е милионер, но всеки може да си плаща за хостинг.

Код:
Първо, не струва 2 лв. Може да е 2 лв на месец, но не струва 2лв.

Това пък изопщо не го разбрах. не струва 2 лв. може да е 2лв. на месец, но не е толкова. ти добре ли си с главата ????

Зада плащаш хостинг след като се занимаваш със уеб е много нормално нещо. Както си плащаш нета така си плащаш и хостинга!.

Няма да ти пиша повече в темата, но ако искаш да вземеш работа от тук трябва да докажеш чеси професионалист, или ако не си просто сиго кажи. Не ами нямам хостинг, или нямам право от собственика да показвам проекти. като чели си правил проекти за 10000 лв. :), което е възможно, но ако работиш за такива проекти значи трябва да имаш 2лв., а ти ги нямаш значи не си работил в такива проекти.


аз пак взех че много се разписах :rolleyes::rolleyes:


ЕДИТ: Нищо лично към теб просто ме дразни това как си правиш рекламата
 
Последно редактирано:
Re: Изработка на уеб сайт!

ЕДИТ: Нищо лично към теб просто ме дразни това как си правиш рекламата

Аз ли те карам да пишеш? Четеш, ако не ти харесва натискаш Backspace
:p
 

Горе