SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Имате ли проблеми с AdWods?

Greyer

New member
Аве само при мен ли има проблеми с влизането в Adwords акаунта? Днеска цял ден не мога да си прегледам акаунта като хората, чакам го по 5 мин да зареди и на втория клик ми забива :cussing:
 
Re: Имате ли проблеми с AdWods?

Greyer каза:
Аве само при мен ли има проблеми с влизането в Adwords акаунта? Днеска цял ден не мога да си прегледам акаунта като хората, чакам го по 5 мин да зареди и на втория клик ми забива :cussing:
kachihme 70 000 dumi na edin pyt i pretovarrihme servera. Sled tva ni bannaha IP-to za edin chas, sorry na vsichki :D
 
Re: Имате ли проблеми с AdWods?

georgimateev каза:
Greyer каза:
Аве само при мен ли има проблеми с влизането в Adwords акаунта? Днеска цял ден не мога да си прегледам акаунта като хората, чакам го по 5 мин да зареди и на втория клик ми забива :cussing:
kachihme 70 000 dumi na edin pyt i pretovarrihme servera. Sled tva ni bannaha IP-to za edin chas, sorry na vsichki :D


Евала
 

Горе