SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

cicano

New member
Има ли в този форум и други "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров, който ме репортна на гугл за тази статия и ми го съобщи с огромно задоволство? Васко и Оги как може да държите такъв човек в екипа си? Ще се репортваме ли вече? Това ли считате за колегиално и искате да изградите SEO общност в България? Кой му плаща на този палячо за да върши мръсна работа? Чета този форум от 3 години и досега такова поведение не съм срещал.
 
За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

Обръщам се към BoByKirov - може ли да ми обясните тази статия или по-точно услуга, която предлагате на клиентите си. Много ми е интересно да чуя Вашия отговор. Мисля, че въпросната статия и въпросния BoByKirov отговарят на въпроса на тази тема.

Моля заповядайте - Най-ефективният начин да отстраните конкурентите си продавам България 1lv

ПС : Не се опитвайте да изтриете страницата, тъй като копирах цялата статия, както и направих снимка.
 
За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

ти окей ли си ?това е сайт мой в който хора слагат обяви , тази обява не е събмитната от мен много ясно , до скоро нямаше авто удобрение на обявите... като гледам човека не е оставил данни за себе си представил се е с някакво име Боян Марков с което аз нямам нищо общо :))
Какво триене какви снимки .. ти окей ли си , лято е морета да не ще седя да модерирам .. браво ставаш за редактор, щом аз не съм я забелязал тази тема , доста си си поръчкал в Каталога докато намериш...Какви услуги предлагам какви 100 марки.... май лятото много хора ги е напекло слънцето . пак да повторя , АЗ УСЛУГИ НЕ ПРедлагам .
Дай малко search да видиш автора на обявата на колко места я е пуснал , ето пример , в който може да му вземеш имейла и да му се обадиш даже ако искаш ...
http://www.kpd.bg/bg/offers/offer-10068.html
Очаквам извинение !
 
Последно редактирано:
За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

Извинявам се, наистина не съм догледал, че е обява и, че е друг човек. Набедих те без причина.
Но относно ровенето - не съм разглеждал сайта почти, просто отворих втора страница на обявите и заглавието ме заинтригува. :)
 
За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

За: Има ли в този форум "колеги" оптимизатори като Димитър Димитров?

ще изчакам още малко хора да я видят и да я трия , и аз не обичам такива обяви :)
 

Горе