SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли готови скриптове, за странични банери?

INDIRNIK

New member
Става въпрос за банерите, които се слагат отстрани на сайтовете, в празното пространство.
примерно ако сайта е 1000 pxи празното пространство отстрани се запълва с рекламни банери или цял фон рекламен за запълване на монитора...
не знам дали го обяснявам правилно, защото и не знам как се казва.
Този фон в много сайтове се ползва за реклами към грабо примерно, в зазз.бг правят реклами на филми разни така. не се сещам за пример а дам точен.

Сайта ми е тесен и искам да му сложа отстрани "крила" които да запълнят празнината при новите широки монитори. та ако има готово приложение за уордпрес или скрипт някакъв php, за да не се налага голяма интервенция по кода...:beer:
 
За: Има ли готови скриптове, за странични банери?

За: Има ли готови скриптове, за странични банери?

Бях поставил такива банери от Етаргет и практиката показа, че нямаше никакви кликове върху тях, след което ги махнах, за да не тежат излишно. Приходите ми не се промениха нито нагоре, нито надолу от този експеримент. Аз лично не виждам смисъл да си направиш сайта на панаирджийска сергия от банери като например замунда, която не понасям по този повод. Но всеки си има собствено виждане...
 
За: Има ли готови скриптове, за странични банери?

За: Има ли готови скриптове, за странични банери?

предполагам че няма полза и кликове, затова и не мисля да слагам банери там. просто не знам как се казва, затова така съм написал. Трябват ми странични полета и за да не се налага да ровя в кода се надявах да има някакви готови, със сигурност има, но някой поне да ми каже на каква дума да ги търся.

Бях поставил такива банери от Етаргет и практиката показа, че нямаше никакви кликове върху тях, след което ги махнах, за да не тежат излишно. Приходите ми не се промениха нито нагоре, нито надолу от този експеримент. Аз лично не виждам смисъл да си направиш сайта на панаирджийска сергия от банери като например замунда, която не понасям по този повод. Но всеки си има собствено виждане...
 
Re: За: Има ли готови скриптове, за странични банери?

Re: За: Има ли готови скриптове, за странични банери?

Ако съм те разбрал правилно искаш да си управляваш бекграундите на сайта. Виж тук Може с линк, може и без линк.
 

Горе