SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли значение броя линкове от тематични сайтове

sweety

New member
Имам следния въпрос
Примерно имам специализирам магазин за чукове... Имам възможност да пускам линкове от друг такъв сайт към оналайн магазина. Има ли значение дали ще е един линк от статия към магазина или ще са няколко статии по темата с линкове към магазина
 
Feel free to feel free - и си пусни MC Hammer "Can't touchdiz" за вхдъхновено окрилениyeah !
 
Ако линкваш различни страници от различни тематични статии може да има положителен ефект.

Благодаря, предполагам имаш в предвид различни статии от сайт да са линкнати от различни статии на друг сайт.


Feel free to feel free - и си пусни MC Hammer "Can't touchdiz" за вхдъхновено окрилениyeah !

До скоро така звънеше телефона
Сега е Fresh Prince & Jazzy Jeff - Boom! Shake, shake the room!
 
Благодаря, предполагам имаш в предвид различни статии от сайт да са линкнати от различни статии на друг сайт.

Да, просто за да има смисъл да сложиш няколко линка от един домейн. Разбира се, не бива да прекаляваш, за да не се счете като спам, може би 2-3 от различни статии са достатъчни.
 

Горе