SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Импорт на продукти в магазин от XML файл

glnd

New member
Налага се да импортна в емагазин продуктите от XML файл. И въпроса ми е как да стане това?
Принципно магазина е oscommerce, но не е проблем да бъде сменен с друга платформа...
Идеята е това което е като продукти в XML да се импортва автоматично в магазина.
Някои правил ли е нещо подобно?!
 
Re: Импорт на продукти в магазин от XML файл

Тия батковци са измислили топлата вода
PHP:
http://www.datafeedr.com/
. Всичко само прави тегли, и попълва всичко само сео трябва с две думи. Пълен списък на всички на всички големи световни Афф програми, но е платен
 
Re: Импорт на продукти в магазин от XML файл

Хм, или ти нещо не ме разбра или аз не мога да схвана смисъла на този продукт по отношение на моя въпрос ;)
Аз искам някакъв скрипт които от XML фаила които имам да ми обновява базата, не да ми праща клиентите не други сайтове и т.н.
А иначе, че с Wordpress няма как да си направя магазин с е ясно(става въпрос за около 2000 продукта)
 
Re: Импорт на продукти в магазин от XML файл

Примерно имаш зайт за колмпютърни шитни и всеки ден теглиш xml файловете от асбис и други вносители на такива неща и скрипта автоматично да ти проверява цени, да добавя продукта ако го няма или ако е изчерпан да го сваля от магазина. Правилно ли съм се ориентирал или не?
 
Re: Импорт на продукти в магазин от XML файл

Точно така... Само, че искам всичко да е автоматизирано, да не трябва да тегля и да обновявам ръчно...
 
Последно редактирано:

Горе