SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за БГ директории?

toniintro

New member
Здравейте, случайно някой да се сеща за инструмент за събмит в БГ директории, социалки и букмарк сайтове? Ако някой ми олесни живота ще съм благодарен.
 
Re: Инструмент за БГ директории?

Аз ползвам услугата на този сайт и съм много доволен. Човека има и тема тук някъде във форума и там писах че съм доволен. Да уточня че не е инструмент, а човек който ги добавя :).
 
Re: Инструмент за БГ директории?

Аз ползвам услугата на този сайт и съм много доволен. Човека има и тема тук някъде във форума и там писах че съм доволен. Да уточня че не е инструмент, а човек който ги добавя :).

Със съжаление трябва да отбележа, че този човек е некоректен. Случаят е следният:
1. на 24.03.2011 направих плащане, за пакет 170дир.+50 соц.мр

2. На 25.03.2011 получих потвърждение, че плащането е прието и че работата ще бъде свършена до 27.03.2011, като за потвърждение за изпълнението ще ми бъде изпратен отчет

На 29.03.2011 изпратих мейл със запитване какво се случва с поръчката, тъй като отчет за работата не беше изпратен , но от тогава насам "ни вест, ни кост" от изпълнителя ...
 
Re: Инструмент за БГ директории?

Със съжаление трябва да отбележа, че този човек е некоректен. Случаят е следният:
1. на 24.03.2011 направих плащане, за пакет 170дир.+50 соц.мр
...

Сто процента мога да потвърдя твоето мнение. Човека е супер несериозен и ненадежден.

<edit>става въпрос за услугата предлагана от submit.168.bg</edit>

Поръчах си още януари месец пробно - събмит в 200 румънски директории. Предплатих 50% - 16 лева. След като говорихме за срок той каза че до краят на въпросната седмица ще бъде готов. Аз понеже съм "ларж" и си патя от това му дадох още четири дена отгоре на това което той сам си постави за срок. Дадох му и емейл акаунт в който съотвтно нищо не се случаваше. Тоест и на мен ми стана ясно, че нищо не се случва.

Какво последва? след като изтече взаимно уговореното време - нито вест нито кост от него. Едва една седмица след това най-накрая отговори на моите (две или три) запитвания какво става. Извини се с лични проблеми. Влязох в положение и удължихме срокът с още две три седмици.

За тези седмици вече започна някакво раздвижване - във въпросният мейл-акаунт постъпиха някъде около 20 уведомления за регистрирани акаунти ... ако сметнем че 30% от директориите не искат регистрация да кажем че е минал някак си през 30 максимум 40 директории. което са 20% от работата.

След като изтече и повторно удълженият срок - нито се обади нито нищо. Няколко пъти му писах - никакъв отговор.

Накратко моята равносметка:

- никаква или много лоша комуникация с клиента
- несвършена работа
- 50% платен аванс
- нито отчет нито нищо дори и за въпросните 20%(тук пак съм доста доброжелателен в преценката си) от работата.

накратко услугата не е за препоръчване.
 
Последно редактирано:
Re: Инструмент за БГ директории?

А бе хора аз си направих труда да добавям един сайт преди 2 месеца в почти всички български директории. Днес му проверих бек линковете в Г.
И познайте, Г не ми е отчел ното един линк от тия всичките директории.
Незнам има ли смисъл от това нещо!
 
Re: Инструмент за БГ директории?

Относно submit.168.bg аз не съм имал проблеми, дори съм си много доволен. То не че съм ползвал повече от 2-3 пъти де. Но щом казвате че има издънки, явно е така.
А относно това, което каза night_lord, ако проверяването става с link:domain.com в гугъл, там не се показва дори и 1% от линковете :). А дали имат смисъл линковете от директории и до колко точно - това си е вече сложна и дълга тема :).
 
Re: Инструмент за БГ директории?

Поръчах си още януари месец пробно - събмит в 200 румънски директории.

Не знаех че има и такава услуга :eek:, знаете ли някой друг да я предлага
 

Горе