SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Това "чудо", ако работи, нито ти дава инфо къде качва връзките, нито може нещо да видиш. Показва ти някаква мърдаща ивичка и уж работи, но не се знае дали не работи срещу теб, ако ти набута линковете в някои боклучиви сайтове. Аз не бих рискувал с него.
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Това "чудо", ако работи, нито ти дава инфо къде качва връзките, нито може нещо да видиш. Показва ти някаква мърдаща ивичка и уж работи, но не се знае дали не работи срещу теб, ако ти набута линковете в някои боклучиви сайтове. Аз не бих рискувал с него.

На мен ми показва в кой сайт точно слага линкове. На теб не ти ли показва?
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Изчаках го около 3-4 минути и нищо не показа, освен това, което писах горе. Тогава го спрях и написах поста.

ЕДИТ
Пуснах го отново, но поне до момента ми изписва линкове, които аз знам, че си имам - все едно проверява къде имаш, а не да добавя нови. Голямата маса, които "добавя" са от whois - то е ясно, че всеки по-стар домейн излиза там навсякъде. Освен това ме "добави" в Алекса, където съм от 5 години...
Другата половина от линковете водят до несъществуващи страници. За мен това е глупост някаква.
 
Последно редактирано:
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Някой вече разгледал ли е списъка подробно, тръстед ли са сайтовете в които се добавя?
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Някой вече разгледал ли е списъка подробно, тръстед ли са сайтовете в които се добавя?

Поне първите 20-30 да. От типа на aboutus.com, domaintools и подобни. Част от линковете обаче са nofollow
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

nofollow или dofollow линка си е линк!Доста е спорна темата за nofollow!

Айде пак с тия митовe и легенди за nofollow :D :D

Няма страшно,ползвал съм го лично!Върши чудеса!

Какви чудеса? Списък от whois сайтове, които сигурно вече половината не работят, другата половина са nofollow, а третата половина няма дори да ти се индексира страницата с линка. Още не съм го тествал подробно, но смея да предполагам :D
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Някой вече разгледал ли е списъка подробно, тръстед ли са сайтовете в които се добавя?

Е дайте линка де, някой го е изтрил :eek:
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

ето адреса:

report.loganrockmarketing.com/backlinker/idx.html
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Аз пуснах един мой сайт, който е поизоставен и има точно 19 беклинка според яху. Ще видя след време колко ще бъдат видяни от яху.
Иначе докато работеше пробвах да отворя около 10 -15 произволни адреса и повече от половината (които пробвах) изобщо бяха вече несъществуващи сайтове, други пък нямаха изобщо линк към мен. Около 2 най-много 3 имаха линк към мен и един май беше nofollow. А кои ще са индексирани вече съвсем не се знае. Това е за сега, което мога да кажа. Повече след като мине време и видя колко линка са засечени от яху.
Поздрави.
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

traki, много ти благодаря!

Само да спомена че ползата идва само от сайтове на които е изпълнено поне едно от трите условия:
- взимат поне тайтъла и описанието на сайта ти и го публикуват на страницата
- дават dofollow линк
- Заглавието е линк към сайта

Ако не е изпълнено нито едно от трите условия и ще си играете да ги пресявате за някаква ваша база данни - в кошчето ;) Ако са изпълнени и трите условия - атака, това си е жива далавера :D
 
Re: Инструмент за добавяне на 3000 връзки!

Ето ви един тул , ама е с по-малко към 700-800
http://www.freesitescripts.com/
и трябва на всеки 100 наново да пуснете домейна

Това чудо го имаше тук някъде из темите. Имаше някакъв ефект от него, доколкото си спомням. Не е колосален, но добавяше по някой линк.
 

Горе