SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за извличане на anchor-и

web3

New member
Трябва ми някакъв тул за извличане на анкър текстове от списък със сайтове. Идеята е да се вземат данни /беклинкове/ от GWT, които да се въведат в инструмента който търся. След това да се въведе сайта за който да търси и това е. Като стартираш програмата тя да изведе анкър текстовете от подадените и връзки. От снощи търся но не намирам нищо.... някакви предложения ?
 
За: Инструмент за извличане на anchor-и

За: Инструмент за извличане на anchor-и

видях че и в SEO SpyGlass Backlink Checker Software: X-Ray Your Competition може да се добавят адреси за проверка, но не съм сигурен безплатната версия дали няма лимит.
 
  • Like
Реакции: web3
Re: Инструмент за извличане на anchor-и

iBusinessPromoter не съм го ползвал и ми е много странен интерфейса, но SpyGlass-a ми свърши уникална работа! Всичко което ми трябва! Благодаря ти много!
 
За: Инструмент за извличане на anchor-и

За: Инструмент за извличане на anchor-и

Това което ти трябва евентуално може да се прави и с Yazzle и Market samuraj.
 
За: Инструмент за извличане на anchor-и

За: Инструмент за извличане на anchor-и

видях че и в SEO SpyGlass Backlink Checker Software: X-Ray Your Competition може да се добавят адреси за проверка, но не съм сигурен безплатната версия дали няма лимит.
Безплатната версия върши отлична работа. Има лимит, но начина по който представят линк профила прави програмата мой фаворит за backlink checker.
 

Горе