SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за ключови думи с визуализация

BullBlogger

С рогите напред
Попадна ми едно готино тулче за рисърч на ключови думи. Не е някакво чудо невиждано - т.е. който не знае какво да търси няма как да го намери. В резюме:

- извежда идеи за ключови думи
- извежда и конкуренцията (кофтито е, че е в облак, а не е систематизирана)
- има цветови маркери в зависимост от конкуренцията на фразата
- възможност за избор и експорт на избраните думи в няколко формата
- търси на всякакви езици
- възможност за изобразяване в графика тип "пица"

ето и линкче към нещото

http://www.keywordeye.co.uk

мен лично малко ме хвана яд тъй като има няма няколко часа преди да го открия се изръсих 25 долара за нещо подобно, но по-добре повече отколкото без нито едното.
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Харесва ми. Интересно е направен
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Тула не е в ред ;) Ползвай си 25 доларовия по-добре

Защо пък да не е в ред? Ако е заради това че в БГ нишите няма конкуренция... еми че тo това конкуренция ли е :D
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

видя ли какво генерира при дума на български :)

ти едитна ли го да ти търси само на бг или още в началото въведе дума на български?

в началото като въведеш ти вади всякаква плява на кирилица и не съвсем. После като влезеш на резултатите редактирай държавата в този ред

Код:
Keyword results for уеб дизайн tailored to Bulgaria. Edit

работи прилично при липса на друг (например 25 доларов) тул :)
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

видя ли какво генерира при дума на български :)

Да, поне половин час си играх с него следобед и според мен си работи чудесно. Само дето дава зелен цвят за уж конкурентни български ниши, но предполагам е заради мащаба.
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Да, отделих му 5 минути като за 1-ви поглед и резултатите са забавни :)

Настройки: Keyword results for чаши tailored to Bulgaria.
Дума: чаши
Странни резултати 60 к+ сърча: лаптоп, обувь
Други странности малки зелени :) : дъждобран за количка, калъпи за бетонови изделия, казани за ракия цени
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Да, отделих му 5 минути като за 1-ви поглед и резултатите са забавни :)

Настройки: Keyword results for чаши tailored to Bulgaria.
Дума: чаши
Странни резултати 60 к+ сърча: лаптоп, обувь
Други странности малки зелени :) : дъждобран за количка, калъпи за бетонови изделия, казани за ракия цени

хахаха, филтриране му е майката :D

Сигурно защото я няма настройката за език и от там смесва всякаква кирилица.

Аз преглеждах с него предимно английски думи и изрази с които работя. Засичам си ги и през adwords инструмента за ключови думи и още 1 програмка и не забелязах някакви големи разминавания.
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Честно казано не видях какво повече от Keyword Tool-a на Adwords показва това тулче. Само че гугълския на мен лично ми е по-удбоен.
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Честно казано не видях какво повече от Keyword Tool-a на Adwords показва това тулче. Само че гугълския на мен лично ми е по-удбоен.

Визуализацията ;)
 
Re: Инструмент за ключови думи с визуализация

Малко късно съм го забелязал но благодаря за хубавия туул. На Бг разбира се ръси глупости а на английски твърде общи понятия но все пак е добър на прима виста. И по сериозните настройки не дават добри резултати, но може и сам да отсееш плявата. ( все пак за футбол ми даде - cricket bat stickers ?!? Интересно е откъде взема данните ?
 

Горе