SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Искам да си купя платени SEO инструменти

w1ck3dgam3

New member
Здравейте,

мисля, да направя една малка (или може би не чак до там) инвестиция и да се ориентирам към по-сериозни и платени SEO инструменти.

Какво бихте ми препоръчали вие?

Лично аз съм се ориентирал към следните:

1. WP Aggregator Ultimate на 3D web design - но трябва да се консултирам първо с Едуард :)
2. iSOCBOX - за по-бързо и лесно добавяне на статии към БГ социалки.
3. Язъл.

Да кажа първо за iSOCBOX - с тази тенденция на намаляване броя на българските социални мрежи струва ли си да се закупи. Нека, който има впечатления и ги е ползвал да сподели мнението си тук.

Ще ви бъда благодарен, ако ми препоръчате и други професионални тулове.

Благодаря.
 
Последно редактирано:
Re: Искам да си купя платени SEO инструменти

Да кажа първо за iSOCBOX - с тази тенденция на намаляване броя на българските социални мрежи струва ли си да се закупи. Нека, който има впечатления и ги е ползвал да сподели мнението си тук.

Ще ви бъда благодарен, ако ми препоръчате и други професионални тулове.

Благодаря.

Мога да изкажа конкретно впечатление за isocbox-а. Има около 40 директории, от които не работят 3-4. Регистрациите на самите акаунти става автоматично, като после трябва само да се активират ел. писма от социалките, които ги искат. Има възможност за спинване на заглавията на статиите на сайта на продукта. Публикуването на една статия във всички социлки на мен ми отнема не повече от 10 минути със спинването.
Гледам, че сега е станал 25 долара, което ме води до мисълта, че интерес към продукта има. С други думи: върши работа. Плюс е, че съпорта е на ниво, на български език. "Рогатото" ( Булблогър) е правил видеото и може да каже още впечатления и да попита за евентуална отстъпка за членовете на Уебмастър-а.
 

Горе