SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Искане за безплатен хостинг от платен хост

Re: Искане за безплатен хостинг от платен хост

Една подробност отностно вашия спор - хостинг компаниите са длъжни да използват софтуерен продукт, който не правят те, дори не харесват особенно но са зависими от него, поради клиентския интерес. Много трудно се обяснява на клиент къде в действителност е проблема. Понякога cpanel прави проблеми и когато се опиташ да го нагодиш към собствената си конфигурация. Колкото и да го рекламират като out of the box продукт, той не е универсален, уви.
 
Re: Искане за безплатен хостинг от платен хост

Не съм го приел като заяждане. Мисля че опитах да го покажа в поста с емотиконите.

За вината си прав. Аз с поста за чанч-а просто се майтапех, не приемай толкова дословно.

Човек ако прочете какво пишем с тебе тук ще си каже "тия двамата сигурно са от някоя хостинг компания" :D
 

Горе