SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Искаш да участваш в "Уеб сериал" ?

Shinji

New member
Търсят се хора със желание да участваш в уеб серали и други филмови проекти.

- Няма значение дали пред или зад камерата.

- Опит? Не се изисква да имате опит от други проекти, стига да ви е кеф и даже само да искате да опитате, но "роля" ще получат само хората с умения. Може да намерим скрит талант.

- Кога? Когато съберем нужните хора/нужната екипировка/средства и т.н. това оставя отворено...

- Къде? Очаква се да се пътува при нужда из страната но като за начало ще ви очаквам в Бургас (макс Бургаска област).

- Кави са проектите? Немога да споделя конкретна информация поради различни причини, но и не е нищо конкретно.

Имаме някой планове/идеи, но главно искаме да се съберем с вас и заедно да мислим и да сторим...

- Екипировка - Ако имате камери, кранове, осветления или друго което може да бъде от полза, споделете, че ще имаме нужда.

Ако съм изпуснал нещо - питайте.

Тук във форума вярвам че "женското" участие ще е по-малка, отколкото в някой друг форум, затова също ще помоля някой да ме насочи към други форуми и места, в които да се пусне "обявата"

------------------------------


Нищо не е "крайно" и/или "обвързващо" - когато ви добавим към списъка на екипа, с нищо не ви задължаваме и може да се откажете по всяко време.


Позиции (Можете да посочите и няколко)

Director/Producer

Николай Гарабедян (Shinji)


Screenwriters

Николай Гарабедян (Shinji)
Теодор Димов
Мариан Иванов (Мъро)


Actors

Теодор Димов
Диан Нгуен (Zdrachnik)
Владислав Андреев
Мариан Иванов (Мъро)


Set Designer

Empty


Make-up Artist

Empty


Hairdresser

Empty


Editor

Николай Гарабедян (Shinji)


Visual Effects Supervisor

Empty


Camera/Assistant Camera

Николай Гарабедян (Shinji)


Costume Designer

Empty


Lighting Technician

Empty


Composer/Sound Designer/Sound Editor

Теодор Димов


-------------------------------
 
Последно редактирано:
Re: Искаш да участваш в "Уеб сериал" ?

Не приемай думата "сериал" като нещо което познаваш.. аз лично немога да намеря друго/ново наименувание но не няма да е "сапунка" ^^

И пак да повторя че най-важното е да се съберем хора с този интерес и да снимаме каквото ни дойде на ум. Може "Short Stories", "Sketches", "Visuals",... безкрай възможности с правилните хора.
 
Re: Искаш да участваш в "Уеб сериал" ?

Скоро се очаква да се започне заснемането на кратки проекти, с които ще можем да ви се представим вече официално.

С надеждата да възбудят по-голям интерес в вас. (или да ви откажат изцяло :p )
 
Последно редактирано:
Re: Искаш да участваш в "Уеб сериал" ?

Успех ! идеята ми харесва дано се получи
 
Re: Искаш да участваш в "Уеб сериал" ?

Първи официялен (equipment) тест

http://vimeo.com/2659393

Без скрипт. Без план да се предтавя. Без много инвестирано време.

Имаме желание - но покрай празниците + студената зима = трудно.
 

Горе