SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

И аз да ви предложа една директория

account-bg

New member
Сайтът е www.malki-obiavi.info.

Замислил съм го като сайт за обяви, но става и за събмит. Дава реален линк. Началната страница е с ПР2. Малко бавно върви, защото покрай другите ми сайтове, не ми оставамного време за популяризация.

Очаквам някакви препоръки и основно забележки за функционалност!

Информацията вътре е малко, защото разчитам единствено на реално добавени обяви и линкове. Не съм фен на събирането на обяви из нета и слагането им в моя сайт. Предпочитам малко по-бавно, но с истинска информация да си се разработи сайта.
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: И аз да ви предложа една директория

Цъкам на линка, и ми дава това преди да вляза в сайта ти. Какво значи?

444d.png


Същото е и когато искам да вляза в категория.
 
Re: И аз да ви предложа една директория

Нямам никаква идея. Никога не съм го виждал това нещо и нямам нищо общо с него. В смисъл, че не съм слагал никакви сертификати. Те всичките ми сайтове са на този VPS и никой до сега не е казвал да е виждал подобно нещо.
 
Re: И аз да ви предложа една директория

Да. При опит за влизане през https протокол се получава този ефект. При одобрение на сертификата обаче незнайно защо пренасочва към основния ми домейн. Трябва да си поговоря май с хостинга. Но то всъщност не е нормално да се влиза през този пртокол в сайта.
 
Re: И аз да ви предложа една директория

И аз нямам идея защо се появява това съобщение. Сигурно е нещо от браузъра - Opera.
 
Re: И аз да ви предложа една директория

Да. При опит за влизане през https протокол се получава този ефект. При одобрение на сертификата обаче незнайно защо пренасочва към основния ми домейн. Трябва да си поговоря май с хостинга. Но то всъщност не е нормално да се влиза през този пртокол в сайта.

Апачето принципно слуша на два основни порта 80 и 443 - SSL сертификата ти е за основния домейн, тъй като той е използван при генерирането на CSR-а за да може да се ползва все пак някаква криптирана връзка към VPS-а за различни услуги. Ако има някакъв конфликт, винаги те пренасочва към default-ния виртуален хост - т.е. основния домейн.
 

Горе