SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво е вашето мнение ме интересува

Какво е вашето мнение ме интересува

  • Не, не бих плащал за такава услуга

    Votes: 18 54.5%
  • Да, ако не е скъпа

    Votes: 15 45.5%

  • Общо гласове
    33
  • Poll closed .
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Да, ако иска да изпраща е друго - тогава цените са наистина по-ниски. Това е т.нар Bulk Messaging и се предлага от всяка една платформа за SMS-разплащания(в повечето случаи не е обявено на сайтовете).

Благодаря за корекцията.:)

Весели празници на всички;)
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Моето мнение го чу на живо, дано и аз да съм ти бил полезен
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Благодаря на ВСИЧКИ за споделените мнения и коментари онлайн и на живо :)

Весело посрещане на новата година !
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

съгласен съм на 100% с колегите които отговориха че такава услуга може да се използва само като безплатен сървис към някой сериозен портал от порядъка на dir.bg, gbg.bg и т н в противен случай пари няма да се спечелят. друг е въпроса ако авторът преследва некомерсиални цели - примерно има мерак да направи сам програмния интерфейс а парите не играят роля! като домашно това е интересно - с малко труд може да го приемат и за курсова работа.

иначе "това все пак е България..." няма нищо общо в случая - в момента има толкова келепир в БГ че могат да се изкарат много ама МНОГО пари важното е да се напипа нишата. в случая идеята на автора е безперспективна защото следва потока на парите а не обратното!
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Весело посрещане на новата година !

И на теб. Може преди новата година да направим една бърза среща на форума :) Някой да му се занимава с организацията?
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Аз бих ползвал такава услуга, но не знам заслужава ли си да се захващаш и реално дали може да печелиш добри пари.
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Някой да му се занимава с организацията?
29 (понеделник) или 30ти (вторник)? Да се преброим и можеда направим по една бърза ракия.
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

По скоро направи безплатен сървис с "премиум" или вип дет се вика и випа да е с повече екстри, примерно виповете да могат да сетват СМС-и които да се пращат и на рожденниците, или виповете да могат да слагат групи към които да пращат масови съобшения (напомняне, или весела коледа и т.н.)
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Бикс - http://www.napomnime.com/ да не е твой :) днес го видях. Предлага безплатно пращане на СМС-и. Незнам какво ползва. Само го погледнах. Не съм го тествал.
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Здравейте,

Можете ли да кажете откъде може да се купят смс пакети или някакви ориентировачни брой/цена.

поздрави и честита нова година
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Biks, можеш да я изтъргуваш на някой хостинг доставчик, много често потребителите оставят e-mail кутии, които никога повече не проверяват и после хленчат, че са си изтървали домейна или че пощите им не работят защото хостинга им е декативиран. Прекалено скъпо е за един подобен доставчик да остави на щат един телефонист, който всеки ден да плямпа едно и също на 100-тина потребителя, а твоята система предполагам може да се върже към някое от API-тата, които ползват всички host & domains провайдъри.
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

Не съм видял, някой хостинг да проявява такава персонална загриженост. Освен това, след като оставяш домейна и хостинга си на произволен мейл с gsm номера няма да е много по-различно. Въпроса е до манталитет. Иначе лично аз ще съм доволен да ме "обгрижват" така.
 
Re: Какво е вашето мнение ме интересува

защо да не те обгрижват, срещу някаква минимална такса към всеки хостинг акаунт. Все пак за 10 ст. на брой - ако предположим, че имаш 2 хоситнг пакета с по 1 домейн и искаш по 3 смс-а за всеки съответно на 40,20,10 дни преди изтичането им това прави 4х3 = 12 х 0.10 = 1,2 лв. Ако калкулираме една 20% надценка за услугата крайната цена става 1,44 лв, за котио получаваш допълнителна сигурност, а хостинга печели клиенти заради този тип услуга. Всеки може да предлага домейни и хостинги, въпросът е по какъв начин ги предлагаш на крайният клиент.
 

Горе