SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво значи това

За: Какво значи това

За: Какво значи това

Това значи, че PHP сървърърт на хоста ти е ограничен и не му стига памет, за да изпълни заявките. Свържи се с хостинг компанията или увеличи паметта (може с php.ini).
 
За: Какво значи това

За: Какво значи това

Ясно. Значи толкова е и хостинг. Инсталирах му уърдпрес за да го пробвам как ще тръгне без нещо да съм го натоварвал - дето се казва тест за нов сайт - на безплатен 1freehosting.com
То щом от сега прави магарии.....
Кажете някой свестен фри хостинг да подържа уърдпрес

Благодаря Ви!
 
За: Re: Какво значи това

За: Re: Какво значи това

Сложи това в wp-config.php файла
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

Къде точно да го сложа, че има всякакви дефайн други, но това го няма
 
За: Re: Какво значи това

За: Re: Какво значи това

Сложи това в wp-config.php файла
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
Нали правиш сметка, че сегашния му лимит е 128MB и слагането на по-малко ограничение няма да му реши проблема...

miratrade явно имаш сериозен проблем с този " без да е натоварен wordpress", след като ти използва 128MB RAM ;)

Проблема не ти е в хостинга - това е прекалено много рам за нищо правещ wp.
 
Re: За: Re: Какво значи това

Re: За: Re: Какво значи това

Нали правиш сметка, че сегашния му лимит е 128MB и слагането на по-малко ограничение няма да му реши проблема...

miratrade явно имаш сериозен проблем с този " без да е натоварен wordpress", след като ти използва 128MB RAM ;)

Проблема не ти е в хостинга - това е прекалено много рам за нищо правещ wp.

А тъй ли, моя грешка. Не знаех колко му е сегашния. Видях в интернет да се препоръчва това число. Иначе може да напише и повече :).
 
Re: За: Какво значи това

Re: За: Какво значи това

Ако правилно смятам това са 128МБ :)

А, това ли означава това :). И аз имах леки подозрения, ама не бях сигурен какво е. Вече ще знам :).
 
За: Какво значи това

За: Какво значи това

При дефолтна настройка на php от 8 мегабайта лимит, на хоста ти е вдигнат на 128 мегабайта (16 пъти по-голям) и си мислиш, че проблема е в хоста :D Този Wordpress да не би да изтрелва руска ядрена ракета, че му трябват такива ресурси?
 
За: Re: Какво значи това

За: Re: Какво значи това

Някой плъгин нещо прави проблем сигурно.

Еми тук на помощ идва Xhprof но дали му се занимава да debug-ва е вече друг върпос.
 
За: Какво значи това

За: Какво значи това

Колеги, да си го кажем направо - човекът иска да ползва безплатен хостинг за тежка платформа. Ясно ни е, че това като цяло е кофти комбинация :)

miratrade

​пиши ми на лично и ще ти пратя код за 70% отстъпка от услугите на SuperHosting.bg
 
Последно редактирано:

Горе