SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво представлява sitewide линковете

vencoi

New member
Здравейте на всички, може ли някой да ми обясни какво представлява тоя линк. Гледах инвото за един мой сайт и имам около 500 sitewide и 10000 not sitewide backlinks. Немога да разбера каква е разликата между двата от един и същ домейн имам и от двата вида.
 
Re: Какво представлява sitewide линковете

Сайтуайд линк означава линк от всички страници на един сайт (напр, линк в хедър, футър, сайдбар). Другият вид е само от една отделна страница. Не пречи да имаш линкове и от двата вида от един сайт.
 
За: Какво представлява sitewide линковете

За: Какво представлява sitewide линковете

Малиииии.... 500 сайтуайд. Къде ги вмести всичките? Доста рисковано. Може да се сметне за спам. Да не би да ти е хакнат сайта и да са ти наслагали скрити линкове?
 
Re: Какво представлява sitewide линковете

На един домейн има 4 под домейна, като всеки е с wordpress като има линк към мене и на четирите. Всичките 500 са от там. На главния домейн отново има wordpress и там има линк към мене.
 
За: Какво представлява sitewide линковете

За: Какво представлява sitewide линковете

Не разбрах много, но предполагам някои части от сайта ти са на поддомейни и имаш линкове към тях и за това ти ги отчита така. В такъв случай си ОК.
 

Горе