SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво става?

aneshev

New member
Здравейте, собственик съм на сайт за футболни прогнози. От край време слагам линкове от моите публикации в социалните мрежи, регистрирах го в около 50 уеб директории, сайтът го има и в 5-6 класации. Писал съм коментари по блогове с име ключовата дума на сайта и съм поставял лик към сайта в полето за Уеб сайт, имам го като подпис в няколко форума...до тук добре. След 10-15 дни от както закупих .bg домейнът page rank-ът му стана едно...идеално (имам и домейн vip-prognozi.in, който чак след около два-три месеца стана PR1). Двата домейна са свързани и .in се редиректва към .bg. Бях доста доволен дори в един форум разпитвах кога ще правят следващата PR update, с мисълта, че вече може да е 2. Но...преди няколко дни отново реших да си проверя page rank-ът - между 10 и 15 дни става въпрос и той ми бе 0 и все още е 0....как така? Може ли някой да обясни защо се случи това. Не правя нещо както трябва, било е PR1 заради другият домейн защото те са свързани, правили са нов PR update и сайтът ми се е свалил?
 
Re: Какво става?

ПР0 и за двата, от ноември не е имало ъпдейт така че не би трябвало новия домейн да е мърдал от 0, двата са с еднакво съдържание и еднакъв ПР,
някъде пишеше че се очаква този месец но само гугъл си знае
 
За: Какво става?

За: Какво става?

Пишеше 1 и на двата убеден съм! В крайна сметка възможно ли е заради 2-а домейна да са ме отчели като спам?
 
Re: Какво става?

като дублирано съдържание може и оттам нещо като спам, не бързай изчакай новия ъпдейт и тогава ще се прецени дали имаш основания за притеснение или не
 

Горе