SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как гугъл може да реши ...

Re: Как гугъл може да реши ...

Всички нови ресурси получават бонус за няколко дни. Ако следиш нещата със avtorentacar ще видиш, че нови неща които се появяват за ден на първа страница, после отиват много назад ...
Разбира се, че блог може много по лесно да се изкара начело в категорията игри защото можеш да вкараш в него много текст, докато на останалите сайтове той е минимален, но като смениш после съдържанието нещата ще се влошат пак ако основната стратегия не ти е правилна ...
 
Re: Как гугъл може да реши ...

Всички нови ресурси получават бонус за няколко дни. Ако следиш нещата със avtorentacar ще видиш, че нови неща които се появяват за ден на първа страница, после отиват много назад ...
Разбира се, че блог може много по лесно да се изкара начело в категорията игри защото можеш да вкараш в него много текст, докато на останалите сайтове той е минимален, но като смениш после съдържанието нещата ще се влошат пак ако основната стратегия не ти е правилна ...
целта ми беше да видя, че в това е проблема, а и невиждам как сайта ми за игри е нов ресурс??
Просто вече го смята за сайт на Български език, което беше й проблема ... скоро ще го пусна с нов дизайн и ще прева малко описания на Български, за да нямам повече проблеми с гугъл.
 
Re: Как гугъл може да реши ...

Имам същия проблем с www.igrite.de в гугъл.ком се класира добре :) след сурфера, но в БГ е неиде на ...... и аз не знам каде е :)
проблема ти е същия, описанията на игрите ти е на английски.
Качи един блог на индекса, напиши 2-3 поста, направи един sitemap и влиж след 1 ден къде ще си?
 
Re: Как гугъл може да реши ...

В този ред на мисли някой с msn.com занимава ли се ?

Един и същи сайт на английски за Европа се класира супер, но за САЩ го няма никакъв. А хостинга е в САЩ.
 

Горе