SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да кача сайт във формат пхп на диск

ivan_fsg

New member
Здравейте, имам един сайт, който съм го правил преди две години и вчера човека, на когото правих сайта ми се обади и ми каза, че иска сайта на да се отваря от диск :eek: Тоест трябва да направя диск, който когато се пъхне в устройството да отваря автоматично стайта, който е PHP формат, знаете ли как става.

Аз го направих по един начин, обаче когато натискам част от бутоните вместо да ми ги отвори ми дава да ги сейфам (сеедно ги тегля) :?
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

Не може да стане, на компютъра задължително трябва да имаш apache php ..
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

Не може да се направи, няма как да изпълниш php скрипт без да има инсталиран PHP.
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

съм го правил преди две години и вчера човека, на когото правих сайта ми се обади и ми каза

Ами, обади му се и ти, и му кажи... че не стаа.
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

мерси на всички, но се разтърсих и намерих това, много интересно обръща пхп в хтмл за секунди и сега ще пробвам така дали ще стане

ето линк http://corz.org/public/machine/source/php/tag-tools.php
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

или му инсталирай на един компютър сървър, база данни и PHP и му сложи сайта да си го клъца локално ...
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

Я да видим правилно ли съм те разбрал.

Ти искаш да ти заработи сайта или просто да прегледаш файловете от диска без да ги изпълняваш?
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

еми искам сеедно си работи сайта без да е вързан към нета, вече направих ауторън дето сочи към индеь.хтмл. Човека иска да направи там 2000 диска да ги прати на хората дето са участвали в конференцията и затова трябва да са така на диск и да се отварят офлайн, то на тези хора мисля, че това им се брои като публикация, защото една от частите в сайта е с линкове към сума пдф доклади

Дано ме разберете ;)
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

ако няма интерактивни форми може с wget/HTTrack мирор. иначе ти трябва LiveCD някво или виртуална машина(VMWare Player например) за да симулираш локален сървър.

Искай му много пари ;) ако се навие си на далавера! ако не се навие пак си на далавера!
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

аз му казах, че петък ще е готов диска, исках му 300лв и той се съгласи, като се има впредвит, че това е 2-3часа работа е доволна сумата
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

Щом са просто 20-тина файла защо не ги преработиш в хтмл? Явно не използваш бази и т.н.

Едит: С тези снимки на сайта ти си подритваш Адсенс акаунта. Поограничи каките с цици. ;)
 
Последно редактирано:
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

или му инсталирай на един компютър сървър, база данни и PHP и му сложи сайта да си го клъца локално ...

Мда така ще стане по-добре няма да си играеш с глупости да го правиш от пхп в хтмл което не съм и сигурен дали въобще е възможно, но сам си преценяваш
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

Човека иска да си направи презентационен диск и да го разпрати на 2000 човека. И да му инсталира апаче и т.н.. какво ще огрее това останалите 2000 човека?
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

Човека иска да си направи презентационен диск и да го разпрати на 2000 човека. И да му инсталира апаче и т.н.. какво ще огрее това останалите 2000 човека?

Дам сори че малко късно видях какво е писал в такъв случай ще трябва да го преработи
 
Re: Как да кача сайт във формат пхп на диск

ам пробвай това дето ти казах де...с него ще парснеш php-то и ще ти го запише като Html...после само бутваш Индекс файла и ще ти зареди сайта. Можеш да си браузвъш в него и няма да разбереш.
Иначе за такива презентационни всичко се прави на флаш :) Става много готина мултимедийна визитка :)
 

Горе