SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да намеря скрити Backlinks?...

kubio

New member
Възможно ли е да се скрият линкове по страницата, така че да са видими само за роботите?...
Почнах да разглеждам backlinks на един конкурентен сайт и установих, че близо 85-90% от тях идват от нещо като сателитни техни сайтове... Те продават готови сайтове, които автоматично се фийдват от тях... вси4ки са с еднакъв темплейт, само хедъра обикновенно се сменя... та разгледах много от тия сайтове и не можах да открия никъде линк към въпросния главен сайт...? Та, моето обяснение: или има скрити линкове някъде; или линковете вече са махнати, но Яхуу не са забелязали...? :confused:
Вашите мнения?..
 
Re: Как да намеря скрити Backlinks?...

дай сайта и ще разгледаме. По принцип може да се крие по доста начини, но в сорса винаги се виждат линковете (то иначе и търсачките няма да ги видят)

Или да се направи така че линковете да са видими само за търсачките ;)
 
Re: Как да намеря скрити Backlinks?...

Или да се направи така че линковете да са видими само за търсачките ;)

Тогава би трябвало да са видими с кеша. Освен ако не е забранен, разбира се. ;)
 
Re: Как да намеря скрити Backlinks?...

дай сайта и ще разгледаме. По принцип може да се крие по доста начини, но в сорса винаги се виждат линковете (то иначе и търсачките няма да ги видят)
При cloaking-а съдържанието се вижда само от търсачките.
 
Здравейте! Открих, че имам скрити линкове в сайта, но не знам как да ги премахна? Ще съм много благодарна, ако някой откликне на молбата ми.
Поздрави,

Стефана
 
Сайтът ти е хакнат сигурно. Потърси в този форум а и в интернет има много статии и теми за хакнати сайтове и там има съвети по темата. Може би и хостинга ти ще помогнат също. То да ги махнеш не е трудно, ама трябва и да махнеш начина, по който са сложени, че иначе пак ще дойдат.
 

Горе