SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

Dani Mirov

New member
Здравейте, чудя се как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB ФО. В момента е 4.1.1, обаче за да изтегля фейсбуук и скайп ми изка по нова версия.. обяснете ми как става стъпка по стъпка ако може.. никога не съм обновявал до преди.. мерси ! Един човек от друг сайт ми каза да го ъпдейтна от iTunes, но от там не намерих никъде Updates.. има само music videos и останалите.. моля не ми пращайте темата в коша.. Ако може ми обяснете стъпка по стъпка..
 
За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

Ами не знам от къде да го видя.. :Х пробвах се да намеря картинката като на тази тема в началото IOS 6.0.2 за iPhone 5 и IPAD Mini - Форум iPhone в България но не можах.. гледам че не е много трудно.. ако може ми помогнете :(

EDIT: Гледах и тук http://support.apple.com/kb/HT4623 но при мен няма това "Software update" в General.. моля обяснете ми как да се справя..
 
Последно редактирано:
За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

Моля ви помогнете ... обнових айтюнса на по нова версия 11, за да мога да направя ъпдейт.. почнах ъпдейт с 6.1 май беше.. стигнах до тук http://www.prikachi.com/images/281/5808281x.png ок, но сега съм тук http://www.prikachi.com/images/297/5808297Z.png тъкно на телефона избрах там english език и след това от коя област ли нещо такова.. но сега ми изписва това на компютъра, а на телефона: Cloud not Activate iPhone... моля ви помогнете..
 
За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

В айфона пише: Your iPhone could not be activated because the activation server is temporarily unvailable. Try connecting your iPhone to iTunes to active it, or try again in a couple of minutes. If this problem persist, contact Apple Support at apple.com/support
 
За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

Здравейте пак един съфорумник ми помогна за което съм му много благодарен.. разбрахме че телефона не е ФО и след като правихме опити той се заключи.. значи Той ме напъдства да изключа телефона след това като го включвам да задържа хоме бутона докато не излезе усбто сочещо към итунеса.. до тук добре.. стигнах до частта с избирането на интернет. след това чаках да се активира айфона но ми изписа Could Not Activate iPhone в телефона а на компютъра.. We're sorry, we are unable to continue with your activation at this time.
Please try again later, or contact customer care. ПОМОЩ,...... Сега като включа и изключа телефона ми стои така.. без софтуер като го гледам.. отпред на екрана пише iphone без обхват е и пише само часа.. а като го отключа ми дава да избирам език регион и после интернет.. а накрая не ми дава да направя нищо изписва ми това което сложих по горе.. дори и да е изключен от итунеса.. :(
 
За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

За: Как да обновя iOS на iPhone 3GS 32 GB

Сега следва отключване със злополучния baseband 6.15.00 евентуално което си е мизерия...
 

Горе