SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да огранича достъпа?

s33d

New member
Добре, миналия месец писах тук, че трафика ми е изчерпан в прогнозитебг, и си мислех, че е заради тестовия блог, та писах на суперхостинг те ми дадоха 2гб до края на месеца и аз истрих блога, и мислех, че всичко се е оправило. Да обаче сега не са минали и 10 дена от месеца а вече са ми израсходвани 24585.4/35840 MB, а сайтът ми прави едва по 80-100 посещения...?! Искам да попитам какво да направя за да видя от къде е проблема, и как да огранича достъпа до него, така че да не се изчерпва трафика, защото е ясно, че той не се изразходва само от нормалните потребители, които влизат в него :(
 
Re: Как да огранича достъпа?

трябва да минеш на по скъп план с 10ина гб си за никъде
незнам точно как се смята трафика, но като ти сваля индекс страницата на пц
заедно с всички снимки и скриптове е около 900кб
така че е нормалано да се изчерпи бързо
 
Re: Как да огранича достъпа?

Само фона на блога ти както и предполагах само като го гледах е 300KB... ;)
 
Re: Как да огранича достъпа?

Пишете на поддръжката и те ще ви обеснят какво ви е изхарчило трафика. За подсказка мога да кажа че причината е във addon домейна.


Добре, миналия месец писах тук, че трафика ми е изчерпан в прогнозитебг, и си мислех, че е заради тестовия блог, та писах на суперхостинг те ми дадоха 2гб до края на месеца и аз истрих блога, и мислех, че всичко се е оправило. Да обаче сега не са минали и 10 дена от месеца а вече са ми израсходвани 24585.4/35840 MB, а сайтът ми прави едва по 80-100 посещения...?! Искам да попитам какво да направя за да видя от къде е проблема, и как да огранича достъпа до него, така че да не се изчерпва трафика, защото е ясно, че той не се изразходва само от нормалните потребители, които влизат в него :(
 
Re: Как да огранича достъпа?

offtopic : Футера на сайта ти е изместен наляво.
 
Re: Как да огранича достъпа?

Русанов ти е казал къде да гледаш, а най-лесно ще видиш какво ти лапа трафика през AwStats
 
Re: Как да огранича достъпа?

По скоро някой хитрец ти черпи трафик :))
Както ти каза s1yf0x виж в AwStats статистиката на най-теглените файлове и трафик от тях
 

Горе