SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да правя този процес малко по-бързо?

Stolichanin

New member
Привет,

имам сайт на wordpress на който качвам флаш игри. За да кача една флаш игра правя следното: Влизам в сайт за флаш игри, намирам дадената игра, която искам да кача, влизам в кода на страничката, търся с текст ембед линка към играта, копирам го, след което в публикуване на нова игра в wordpress сайта ми слагам линка, след което копирам името на играта и го поставям в гугъл, за да намеря снимка от играта, която изтеглям и след което качвам в самия пост на играта в wordpress сайта ми. След което слагам заглавието на играта и пиша описание. Слагам категория на играта спрямо категориите, които имам като типове игри и публикувам.

Има ли някакъв вариант този процес да се забърза? Било то със скрипт, било то с някой от браузърите и някой плъгин към тях и т.н.? Всяка една идея ще ми е от ОГРОМНА полза.

Благодаря предварително!
 
За: Как да правя този процес малко по-бързо?

За: Как да правя този процес малко по-бързо?

Въпросът "как да пиратствам по-ефективно" е очарователен, особено предвид искрената наивност с която е зададен.
 
За: Как да правя този процес малко по-бързо?

За: Как да правя този процес малко по-бързо?

Какво значи пиратствам? Сам можеш да видиш, че сайтовете производители на тези игри сами поставят бутон за теглене или ембед код, за да може да се качват на други сайтове. Не случайно в началото на всички игри слагат 43943 реклами, за да имат все пак някаква изгода.
 
Re: Как да правя този процес малко по-бързо?

защо не ползваш примерно mochiads - автоматично зареждаш фийда и си добавяш, която игра си харесваш?
 
За: Как да правя този процес малко по-бързо?

За: Как да правя този процес малко по-бързо?

Би ли бил по-конкретен?
 
Re: Как да правя този процес малко по-бързо?

Ами ти на WP-то какво ползваш?
Примерно MyArcade си го има тва.
 
За: Re: Как да правя този процес малко по-бързо?

За: Re: Как да правя този процес малко по-бързо?

Влизам в сайт за флаш игри, намирам дадената игра, която искам да кача, влизам в кода на страничката, търся с текст ембед линка към...
Това дето си го написал май не ми прилича на бутон "вземи кода". По този начин крадеш трафик от чужди сайтове и ако сайта от който така вземаш играта има някакво ограничение на трафик става кофти. По-добре си сваляй флаша си си го качвай при теб или както ти казаха по горе за mochi.
 

Горе