SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как е добре за Redirect 302

wood

Senior Member
Правя един опит и искам за няколко дена да пренасоча един сайт към другият с 302. Въпроса ми е за какъв срок мога безопасно да направя redirect 302 към другият сайт без да се навреди на първият. И с какъв код е най удачно да се направи, видях няколко различни кода в нета и не зная кой да използвам. Искам редиректа да е чрез хтчеса.
 
Re: Как е добре за Redirect 302

Ако искаш само потребителите да прехвърляш, съветът ми е да го направиш със съобщение с призив или popup или в краен случай JavaScript пренасочване. Идеята е търсачките да не го забележат и да се чудят какво става.

Иначе, ако ще пренасочваш, използвай 307, това е кодът за временно пренасочване.
 
За: Re: Как е добре за Redirect 302

За: Re: Как е добре за Redirect 302

Ако искаш само потребителите да прехвърляш, съветът ми е да го направиш със съобщение с призив или popup или в краен случай JavaScript пренасочване. Идеята е търсачките да не го забележат и да се чудят какво става.

Иначе, ако ще пренасочваш, използвай 307, това е кодът за временно пренасочване.

Идеята е следната, имам два сайта като визия са еднакви но с различно съдържание. И двата са Афф но единият е на едни компании а вторият е на други сходни компании.
Първият сайт е на две години и е оптимизиран но лошото е че домейна е бранд на една компания и за това направих втори сайт с друг домейн. Искам за няколко дена посетителите от първият сайт да се препращат към вторият сайт, и да видя как се държи вторият сайт със същите посетители. Просто имам си едно на ум и искам да проверя.
Та за това питах как е най удачно, и как да използвам или JavaScript или redirect307.
 

Горе