SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

bgkulinar

Меринджей
Въпросът ми е знае ли някой (може би Oggin) как става отключването на домейна, защото в съществуващия контролен панел може да се прави само смяна на ДНС, парола, WHOIS и може да се продължава срока?
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

До колкото съм запознат ти трябва ЕРР кода за домейна...искай го от регистрата и да ти о"отключат" ДНСите, след което трябва да го дадеш на новият. Но все пак някой по компетентен да се изкаже :)
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

При всеки е различно. В хост .бг трябваше лично да им се обадя по тел.-а. По-добре се обади по телефона на супорта им.
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

най-добре пиши на supporta за да се знае че това е твоето желание и ще бъде изпълнено веднага.
не се работи само с един регистратор така че за всеки е специфичен и начина на отключване

ако искаш драсни PM за да видим за кой домейн става дума ...
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

Мерси за отговора. Въпросът ми е по принцип, защото не знам точно кои домейни ще прехвърля към татенцата. Просто управлението на всеки домейн поотделно ми разкатава фамилията. Като му дойде времето, ще пиша на съпорта.
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

говорих по въпроса с панайот (все пак той е човекът който се занимава с това). зависи от регистратора и няма никакъв проблем в момента в който напишеш веднага да се направи необходимата промяна. това се отнася за всички клиенти и домейни без изключение.
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

Дойде момента, в който да си прехвърля един домейн. Трябва да пиша на Панайот, че искам да го отключи или...? Ако да, на оффице@хостбулгариа.ком?
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

да
 
Re: Как се отключва домейн, регистриран в hostbulgaria?

Пишеш и ще ти го дадат аз писах на офис, но ми беше изтекъл домейна и не можах да го прехвърля. Иначе те ще ти го дадат.
 

Горе