SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как сканират в Google

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Re: Как сканират в Google

да живее роботизацията.. автоматизацията и прираста на сканиращото население... оглеждайте се за паяци покрай сървърите и НЕ ГИ УБИВАЙТЕ .. може да претрепете някой ден и гугълския паяк без да искате .. че нали и той е автонатичен... :-D
 
Re: Как сканират в Google

Да живей автоматизацията, да живей братският индийски народ! :)

Иначе сериозно погледнато няма как системата да е напълно автоматизирана. Най малкото някой трябва да го слага и да го вади.... документа имам предвид :) Но явно нямат и система за прелистване, а всяка страница се обръща от човек.

ЕДИТ: Няма да се учудя, ако няколко милиона индийци стоят затворени в дата центровете на Гугл по 18 часа на ден и спайдърват нета и определят ПР-а на страниците ни. Затова и понякога има нелогични промени в серповете и пр-ите :D
 
Последно редактирано:
Re: Как сканират в Google

Доста странно ми се вижда, като знам какви сканиращи зверове има...
 

Горе