SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как споделяте в Google+

Как споделяте в Google+

  • Публично с всички

    Votes: 11 84.6%
  • С хората в релевантния кръг

    Votes: 2 15.4%

  • Общо гласове
    13
  • Poll closed .

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Да предположим, че публикувате една уникална и тематична статия. Как я споделяте в Google+ ?

Общо за всички или със съответния кръг ?
 
Re: Как споделяте в Google+

Публично с всички. Реално не съм запознат кой от двата варианта би бил по-подходящ.
 
За: Как споделяте в Google+

За: Как споделяте в Google+

Споделям с всички, което още не съм сигурна дали е добре. От една страна повече хора, повече случайни интересни връзки. От друга страна обаче и повече тематични статии за леля ми, да чете :))

Вероятно ако става дума за разпалване на интерес и плодотворна дискусия трябва да се таргетират, а тези, които могат да поемат повече интерес от по-широк кръг от хора, да не се таргетират.
 
За: Как споделяте в Google+

За: Как споделяте в Google+

Публично. Статиите ми са на тематика, която е добре да се прочете от повече хора, преди да са лепнали някой вирус. Макар че обикновено се четат постфактум...
 

Горе