SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как този форум ти влиза в сърцето

nsevimov

New member
Здравейте, колеги от скоро започнах да ставам по-редовен тук :) Понеже 99% от потребителите тук вероятно сме колеги и за което се радвам защото винаги има възможност да се сподели дадена идея и винаги се отзовават старите вождове от форума :D Радвам се че започнах да влизам в този форум макар че го знам още през 2007 когато не се казваше searchengines ами още от когато се казваше webmasterbg.
 
За: Re: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Re: Как този форум ти влиза в сърцето

Ами, аз мога да кажа само: Добре дошъл! :) Повече хора трябва да се престрашават да пишат.
Благодаря ти, колега! ами виж аз принципно с каквото мога да помогна винаги бих помогнал. Но естествено да не забравям личните си ангажименти които ме натоварват целодневно.
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

"Как този форум ти влиза в сърцето" - и това, ако не е едно чудесно предложение за име на песен, здраве му кажи! :))) Даже вече се сещам кои изпълнители биха се съгласили да я изпеят, а в замяна ние ще ги оптимизраме по кл. дума "силикон". :D

П.П. Дано само не съм засегнал нечии муз. предпочитания. :p
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Здравейте, аз лично ще кажа, че попаднах във форума, защото старото място не ми харесваше, а за тук ще кажа, че вече доста месеци пиша и не знам даже, кои са администраторите, модераторите, какви конкурентни проблеми делят с другите форуми. А бе харесва ми, защото никой не ме притеснява и не ми се набива на очи!
Айде лека:)
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Мда, действително CLoxy & Oggin добре се справят. А кой ли е очаквал нещо друго, де. :)
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Ооооо ще ме разплачете от сантименталности :D Никой нищо не дели с другите форуми, т.е. на местно равнище има само още един форум насочен към webmasters.
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Много добре казано. Аз лично също имам огромни симпатии към този форум, за това си позволявам и да пиша тук. Не само ми допадат хората тук, но смея да твърдя, че са истински професионалисти и често разговорите с тях са приятни и забавни. Да не забравя и силно поучителни. Вярвам, че това мястно се е отвардило като един лидер в областта си. Доказателство за това са хората в него и съдържанието, което се генерира на дневна база. Искам да кажа едно голямо ЕВАЛАТА на автора на темата и да пожелая на форума все така да се развива и да привлича качествени хора. :)
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Много добре казано. Аз лично също имам огромни симпатии към този форум, за това си позволявам и да пиша тук. Не само ми допадат хората тук, но смея да твърдя, че са истински професионалисти и често разговорите с тях са приятни и забавни. Да не забравя и силно поучителни. Вярвам, че това мястно се е отвардило като един лидер в областта си. Доказателство за това са хората в него и съдържанието, което се генерира на дневна база. Искам да кажа едно голямо ЕВАЛАТА на автора на темата и да пожелая на форума все така да се развива и да привлича качествени хора. :)

Добре де, ще ти купя уикси.....
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Ами и аз искам да изкажа благодарност на всички хора от форума които всекидневно споделят информация и ни държат в течение с новостите в занаята. Заради такива хора форума е това което е. Имам от кой да науча нещо имам кой да попитам когато имам проблем. И когато има някой начинаещ винаги се радвам да му споделя това което съм научил от тук. Много готин форум с готини хора в него, продължавайте все така. :)
 
Re: Как този форум ти влиза в сърцето

Искам да се присъединя към благодарностите към всички свестни хора, които ми помогнаха тук последната една година
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Като сме почнали да благодарим, то и аз съм много благодарен на форума. Супер много съм научил от тук и много са ми помагали. Хубаво е да знаеш, че можеш да се обърнеш към група съмишленици и колеги, които ще ти помогнат ако могат.
 
  • Like
Реакции: 5e0
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Време е да се запознаем на живо, да вървим на бирено парти някой път ама все го играете пас.
 
Re: Как този форум ти влиза в сърцето

Започнах да пиша в форума с една единствена цел - да науча това онова и да изкача сайта си в класирането.
Сега вече ако не влезна поне един път в форума се чувствам като нар*оман който не си е взел дозата.
Ще изпозвам случая да отправя благодарност към всички, който са ми помагали да оптимизирам сайта си, благодарение на тях сега сайта се класира на следните позиции:
ianis-build.jpg
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Освен и аз да се присъединя към заформящата се голяма група от благодарни уебмастъри :) Бих предложил да се направи една среща, но определено не съм аз човека, който трябва да се заеме с организацията. Много успехи на всички!
 
За: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Как този форум ти влиза в сърцето

Здравейте, приятели наистина ще е хубаво да си спретнем една среща и да изчезнат ейтака едни 6-7 кила ракия :D
 
Re: Как този форум ти влиза в сърцето

cloxy не се услушвай - от как взе форума не си организирал ни една бира да ни черпиш ;)

Хич ме няма мен в организационните дейности. Не може да ми се разчита :(
 
За: Re: Как този форум ти влиза в сърцето

За: Re: Как този форум ти влиза в сърцето

Хич ме няма мен в организационните дейности. Не може да ми се разчита :(

Ама ние ти знаем офисът и ще дойдем!;)
 

Горе