SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как $2 домейн ми излиза 45 лева

katsarov

New member
4273466C.png


Не знаех, че .info е 45 лева. Някой може ли да ми " разшифрова " снимката ? : )
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

От къде си взел този инфо домейн. Да не е някаква друга поръчка...или някакво объркване да е станало.
 
Re: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Курс патки пасе ... Инфлацията започна, но до 1:3000 има още време :)
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Според мен проблема е в paypal.

Виж какво пише на реда Net amount: $2.17 са 45.95 lv.
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Да не пейпал да имат някакъв минимум, който може да се дръпне от картата?

Щото виж, че те дърпат 45 лв от картата ти, преобръщат ги в долари ( $29.20 ) и в край на сметка като крайна сума ти искат $2.17.

Тоест, проблема е в PayPal според мен. ;)

П.С> Предполагам, че има лимит за теглене от картата, щото отдолу си показва, че 1 долар е равно на 0.63..... и т.н. :)
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Пиши на PayPal и Godaddy, но провери и в твоята банка колко са ти изтеглили от картата. Да не се окаже че е само визуална грешка, а реално да са ти изтеглили $2.17.
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Прилича ми на грешно обръщане от страна на пейпал. Знаят курса но умножават по тотално друго число. Пиши на пейпал. Предполагам можеш и да отхвърлиш поръчката, като пишеш на godaddy, а след това да им платиш пак, като се разреши проблема. И както казаха, наистина провери дали реално такива пари са взети или всичко е направено точно и изписано грешно, тогава няма проблеми ;).
 
Re: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

то от Пейпал човешки , а не автоматичен отговор - от умрял писмо :(

скоро им писах сума ти пъти - само 2 автоматични писма, дето не помогнаха
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Отвори диспут, тогава ще обърнат внимание.
 
Re: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Намерих проблема ... един индиец ми пратил пари, свърших му работата и пак си ги е взел ( поискал refund, или там каквото е )! Пуснах нещо като молба към paypal и request към индиеца. Paypal видя, че нямам пари в сметката и като разбра, че тегля от карта и издърпа допълнително... Чудно как тоя индиец си е взел обратно парите без да разбера : /
 
Re: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

хахах ,от ПП са е баси палячовците. Излъгаха ме с $2000 и използвам възможността да разпространя коректността им към клиентите им.

На кратко: човек ми плаща с кредитна карта (плащанията са на няколко пъти), не си връща парите на банката и ПП решава да си вземе парите от мен като ме таксува и допълнително за това, че е имало проблем.
 
За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Дам, доста се злоупотребява с политиката на ПП. Можеш да направиш рефунд след няколко месеца и едни диспути, едни чудеса ...

Един приятел го прецакаха по следния начин. Някакъв мамалигар му прави донейт от 1$. След 2 месеца, се оказва че донейта е от или крадена карта, или тоя мамалигар е казал в банката, че тоя 1$ не го е пращал той. Резултатът, вземат му 10$ някаква си глоба ...
 
За: Re: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

За: Re: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

хахах ,от ПП са е баси палячовците. Излъгаха ме с $2000 и използвам възможността да разпространя коректността им към клиентите им.

На кратко: човек ми плаща с кредитна карта (плащанията са на няколко пъти), не си връща парите на банката и ПП решава да си вземе парите от мен като ме таксува и допълнително за това, че е имало проблем.
Е как пък те са те излъгали те?
Сподели за случая, че е трвожно.
 
Re: За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

Re: За: Как $2 домейн ми излиза 45 лева

То мен вече ще ме е страх да имам пари в пейпала бе хора :).

Че то си е за страх. Аз пари там не държа - веднага ги харча за нещо. В краен случай правя PrePay в някой домейн регистратор. Предпочитам да си седят в регистратора на сигурно, отколкото в PayPal.
 

Горе