SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Качествен събмит в български социални мрежи

fenixsz

New member
Предлагам услугата събмит в български социални мрежи. Мрежите са 54 на брой, като само 2-3 може би не са на обща тематика. Не работя с други списъци освен моя.

За повече информация - Събмит в български социални мрежи

Това, което прави услугата ми по-специална е възможността да се намали до минимум фоотпринта, който оставям при събмитването на линковете.

Отличителни черти:
  • Събмит на всеки един линк във 90% от мрежите с рандом потребителско име (за момента имам по 6 акаунта в повечето мрежи, но ги увеличавам всеки ден)
  • Спининг на етикетите/таговете {таг1, таг2, таг3|таг4, таг1, таг5|таг1, таг3, таг4}
  • Вложен/nested спинниг на съдържание
  • Избор на снимка заредена от страницата в мрежите, които е възможно
  • Гласуване на публикацията

Цена:

  • 1 линк - 4 лв
  • 2 линка - 7 лв
  • 3 линка - 9 лв
  • всеки следващ линк по 2 лв

Давам репорт с минимум 40 линка към публикаци или профили, ако не го изпълня, получавате услугата безплатно. Ако страницата е вече публикувана в някои мрежи, то ще получите репорт къде е вече публикувана, това няма да ви освободи от заплащане на услугата. Работата си е работа.


Основни условия за линковете:

  • Да не насаждат религиозна или етническа омраза;
  • Да не съдържат п0рн0графски текстове, както и думи като с3кс, ***** и други, както и магазини за подобни продукти;
  • Да не бъдат нискокачествени уеб-сайтове само с една страница;
  • Съдържанието за добавяне да бъде смислено.

Условия и методи на плащане

  • В сайта съм посочил ePay, като ще добавя и IBAN. С Paypal предпочитам да не работя.
  • За потребители с поне 2 зелени квадратчета репутация, мога да предложа, заплащане след извършване на услугата само за форума.



Изпращане на информацията

Изпращане на списъкът със социални мрежи за одобрение. Изтеглете си от линка файла urls-blank.xls и попълнете полетата, като изберете и от категориите и подкатегориите, които изглеждат като тези на Свежо. Изпратете го чрез формата и ме изчакайте за потвърждение.
 
Последно редактирано:
re: Качествен събмит в български социални мрежи

Предлагам 2 ревю-копита на хора от форума с минимум 3 зелени квадратчета за дийп страници със снимки и добро съдържание.
 
За: Качствен събмит в български социални мрежи

За: Качствен събмит в български социални мрежи

Бих взел едното ревю...но съм с две квадратчета:(. Ако има компромис, взимам...иначе успех на спечелилите.
 
re: Качествен събмит в български социални мрежи

Едното копие отива при wood

Изпращай файл през формата.
 
re: Качествен събмит в български социални мрежи

Дай едно ревю и на мен :)
 
re: Качествен събмит в български социални мрежи

второто ревю-копи отива при yellowdino. Очаквам файлчето през формата на сайта - bgsubmit.
 
re: Качествен събмит в български социални мрежи

Получих ревю-копи за по-малко от ден. Макар, че вече беше направил обещаните две събмитна и моите, т.к. бях писал на ЛС, а го е погледнал по-късно от тези в темата :)
На e-mail-а получих пълен репорт с url към връзките, както и допълнителен файл с дублирани връзки от социалните мрежи (тези които сам съм си добавял преди).
Вътрешната страница преди събмита е на 10-та позиция, като фразата за която се ранква е слабо-средно конкурентна. По-късно ще пиша за резултат в класирането.
Добре свършена работа!
 
За: Качествен събмит в български социални мрежи

За: Качествен събмит в български социални мрежи

Аз също съм много доволен от съмбита. Два часа след като изпратих данните, получих пълен репорт. При преглед на репорта всичко е ОК.
Имам още един БГ сайт и за него ще поръчам съмбит.:clap:
 
Re: Качествен събмит в български социални мрежи

Мрежите станаха 57, като гарантирам 45 линка репорт минимум. Цената засега остава същата.
 
Re: Качествен събмит в български социални мрежи

Мрежите остават 56, гарантирано 45 линка репорт. В 90%+ ще получите репорт с повече 53 линка.
 

Горе