SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Класиране на сайт

gan

New member
Класиране на сайт - безплатен инструмент от ganbox.com за проверка на класирането на сайт в резултатите от търсене в Гугъл.
Тъй като не успях да намеря свестен инструмент, си написах този и го предоставям на всички заинтересовани за безплатно ползване. Лично на мен ми спестява доста време.
Моля изпращайте ми коментари, предложения и забележки от връзката в дъното на страницата.
 
Последно редактирано:
Re: Класиране на сайт

само резултатите в google.bg ли може да показва?
 
Re: Класиране на сайт

Пробвах го, добре работи, и най-хубавото е че показва колко резултата има общо в гугъл по KW. Иначе ползвам и RankChecher но той не показва броя на резултатите. Едно предложение имам, трудно ми е със следенето на времето между отделните търсения. Не може ли да се сложи един брояч който да брои тези "може да потърсите отново след" 40 39,38,...секунди и да се стартира при всяко ново показване. Според мен ще е удобно.
 
Re: Класиране на сайт

Радвам се, че ви е полезно.

1. само резултатите в google.bg ли може да показва?

2. Пробвах го, добре работи, и най-хубавото е че показва колко резултата има общо в гугъл по KW. Иначе ползвам и RankChecher но той не показва броя на резултатите. Едно предложение имам, трудно ми е със следенето на времето между отделните търсения. Не може ли да се сложи един брояч който да брои тези "може да потърсите отново след" 40 39,38,...секунди и да се стартира при всяко ново показване. Според мен ще е удобно.

Отговори:
1. За момента само за google.bg. Има достатъчно много инструменти търсещи в google.com, но повечето не се справят с кирилица.
2. Това, което аз си мислех - направо с JavaScript да изчезва бутона и на негово място да има брояч. След изтичане бутона да се показва.

Друго, което ми беше съобщено като бъг е факта, че като позиция се показва първото срещане на домейна в резултатите. По този начин, ако има връзка от някой портал към сайта ще бъде отчетена нейната позиция. Това лесно може да се оправи, но аз умишлено съм го оставил по този начин.

Не предвиждам скоро да променям нещо по тази търсачка за Класиране на сайт. Причината е, че в момента разработвам отделен сайт в който ще има търсачка с повече възможности. Тя вероятно отново ще е безплатна, но сайта ще има и допълнителни платени SEO услуги. Ще пиша в тази тема, когато всичко е готово.
;)
 
Re: Класиране на сайт

Класиране на сайт - безплатен инструмент от ganbox.com за проверка на класирането на сайт в резултатите от търсене в Гугъл.
Тъй като не успях да намеря свестен инструмент, си написах този и го предоставям на всички заинтересовани за безплатно ползване. Лично на мен ми спестява доста време.
Моля изпращайте ми коментари, предложения и забележки от връзката в дъното на страницата.

GJ, дет' се вика, отдавна се оглеждах за подобно нещо :)
 

Горе