SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Клиент с Oscommerce

biks

Ex SEO
Имам клиент със запитване за Oscommerce съпорт. Добавяне на модули, ъпдейтване, писане на нови модулчета, секюрване и т.н.

Ако някой от колегите е "в час" може да ми пише да го свържа с човека.
 
Re: Клиент с Oscommerce

Еди много го харесва този продукт :) пиши на него.
 
Re: Клиент с Oscommerce

Мерси за препоръките.

Какво да кажа: от 2007 година ни пиратстват разработките за тоя тип онлайн шопове, продължаваме да си ги правим, купуват ги най-вече чужденци. Дори качиха една-две на официалния сайт, бахти наглостта :confused:
 
Re: Клиент с Oscommerce

Що се жалваш сега, виж колко референции има към тебе :)
 
Re: Клиент с Oscommerce

:) Само да ти кажа че за последните 2 дни отказах 2 поръчки - една за над 2000 лева и една за бюджет700-1000. Фирмата ни има сериозни проблеми - трябват ми още хора, не можем да се справим и отказвам масово поръчки, а клиентите се сърдят. Не знам защо си мислят че отказ не трябва да получат.

А иначе - да, правилно: няма нещо за Oscommerce което да не можем да направим.
 
Re: Клиент с Oscommerce

супер сте и ти хич не се хвалиш...
а цените са ви направо прекрасни...
успехи... а цялата ОСК гилдия да върви по дяволите
още един + за еди....
 
Re: Клиент с Oscommerce

:) Само да ти кажа че за последните 2 дни отказах 2 поръчки - една за над 2000 лева и една за бюджет700-1000. Фирмата ни има сериозни проблеми - трябват ми още хора, не можем да се справим и отказвам масово поръчки, а клиентите се сърдят. Не знам защо си мислят че отказ не трябва да получат.

А иначе - да, правилно: няма нещо за Oscommerce което да не можем да направим.

Ако искат Magento ги пращай при мене на marinov [at] open-biz.com не ги отказвай :) и си направи един договор за изготовка на сайт да ги стегнеш малко твоите клиенти, че си ги разглезил яко.
 
Re: Клиент с Oscommerce

azsym, благодаря ти.

s1yf0x, пращам ти непрекъснато, не ти ли звъннаха днес?

P.S. Magento е голям шит, има много по-добри системи, завършени, не като тази.
P.S 2: Magento топ версията не съм разглеждал.
 
Re: Клиент с Oscommerce

azsym, благодаря ти.

s1yf0x, пращам ти непрекъснато, не ти ли звъннаха днес?

P.S. Magento е голям шит, има много по-добри системи, завършени, не като тази.
P.S 2: Magento топ версията не съм разглеждал.

:) Е чак пък голям шит, като изключим проблемите с memory leaks на ядрото, си е доста добра и завършена e-commerce платформа, дори в определени случаи толкова завършена, че е трудно да модифицираш основни функционалности, без да си запознат в детайли с цялостния framework....
 
Re: Клиент с Oscommerce

Именно де:

- трудна за разучаване
- трудна за модифициране
- а в същия момент: има много неща в безплатната версия дето искат здраво пипане
 

Горе