SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Клик в/у Г адс

Re: Клик в/у Г адс

За един клик няма да ти спре акаунта. На всеки му се е случвало. Ако си кликнал от компютъра от който се логваш, кликът не се отчита. Но ако ти стане навик... банват безкомпромисно.
 
Re: Клик в/у Г адс

Изтъркай бисквитките на Гугъл, ей така за всеки случай. Може и да им пишеш. Аз един път им писах и даже ми благодариха.
 
Re: Клик в/у Г адс

Няма проблем, като се регистирарах кликах няколко пъто - поне 10-20 и не ме баннаха. Естествено, като се заиграх по-сериозно с адсенс им се изповядах за да не ме баннат като стане време за плащане. Нямаше проблем... благодариха ми и ме помолиха да не кликам повече :)

И наистина няма нужда за всеки клик да се пише, както помолиха преди време в блога си. Представям си как получават десетки хиляди такива мейли :)
 

Горе