SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Коалиция "Не на Бого"

Re: Коалиция "Не на Бого"

Малко прекалявате вече ми се струва. Всеки може да си изразява мнението в блога си, но няма нужда да ангажирате няколко теми из форумите с тея детски работи. Нямам нищо лично против никой, просто това почва да дразни нас, останалите... Ако имате нещо да си изяснявате - има ел. пощи, лични съобщения и други подобни. ;)
 
Re: Коалиция "Не на Бого"

@Бого-Ганъо-мил
"Да не мислите, бе идиоти, че се състезавам заради вас и заради състезанието."

... тук за мен прекрачи границата. Писна ми да се опитвам да НЕ се изказвам кофти за теб при всичките тия простотии, които ръсиш. Струва ми се, че по голямата част от участниците също ама много се стараха да не са АНТИ теб, ама ти си си противен и това си е дето казват "such that only a mother could love". Надявам се не те Убиждам ... много. Провалянето на нечие начинание не може да бъде с добри мотиви, не си ти този чието е решението, все още не. Спечели пък си изпълни след това приказките и отзивите от всички тук съм сигурен, че ще са положителни. Засега си обикновен празнодумец ... надявам се шегуваш се с евродепутатската кандидатура, тоя евтин популизъм ще ти излезе през носа тогава.

И ОЩЕ НЕЩО: като искаш да организираш дискусия относно собствената си персона не мислиш ли, че е малко нахално да се изтипосаш тук? Имаш си блогче сложи си коментари в специална темичка и така. А да и ако го правиш с линк баит идея тук не е подходящото място. Шараните са повече на други места.

Предлагам темата да бъде затворена!
 
Re: Коалиция "Не на Бого"

Манипулатор ли е Бого? Провалил ли е яицазимитпо лъгуг състезанието? Ето какво мисля аз по въпроса: http://seo.webdesign-net.net/seo-mnenie.php
 
Re: Коалиция "Не на Бого"

големи спекулации ве симпатяги - няма нужда да коментирате чуждите решения, че чак да пишете статии. Къде ви е креативноста?
ЕДИТ: Богомил Шопов е допринесъл много за българската PHP и Open Source култура. И прави страхотни лекции - Web Tech '07 е пример за такава - стаите бяха препълнени - затова че не говорете глупости, ами се замислете как да спечелите - яд ви е че нямате блог с пр 6 ??
лъгуг яицазимитпо бълбук - тоя сайт ще стане известен с простотията си
 
Последно редактирано:
Re: Коалиция "Не на Бого"

Аз си мисля че тои играе по правилата доколото ги има :) А тези които не се радвате на позицията може да пробвате да размените линкове помежду саитовете ви с които учасвате в състезанието като по този наин евентулано ще създадете ауторити (ядро) за яицазимитпо лъгуг което да го надмине в серп (пак е по правилата стига да успеете да се кооперирате и да ви стиска). А това за ядрото ми доиде наум от една стара теория за естесвения модел на уеба (казваше се теория на папионката или нещо подобно)
 
Re: Коалиция "Не на Бого"

големи спекулации ве симпатяги - няма нужда да коментирате чуждите решения, че чак да пишете статии. Къде ви е креативноста?
Симпатяго! "чуждите решения" доколкото те засягат като субект имаш пълното право да си ги коментираш. Ако визираш моя пост, явно не си схванал идеята и ти препоръчвам да го прочетеш отново. Относно креативността поне според мен я имаше доволно покрай това мероприятие.

ЕДИТ: Богомил Шопов е допринесъл много за българската PHP и Open Source култура. И прави страхотни лекции - Web Tech '07 е пример за такава - стаите бяха препълнени - затова че не говорете глупости, ами се замислете как да спечелите - яд ви е че нямате блог с пр 6 ??
Хмм. щом казваш... дано другите присъствали на лекцията поне да могат да проверят ПР на сайт, щото иначе язък за всичкия тоз интелектуален капацитет.

Поне на страниците на този форум, както казах, всички ама много се стараха да НЕ коментират Богомил Шопов.

@predpriemach.com & @man0l - беше добре да прочетете предходните постове

... и Бого отново не е пръв, честито на Peter. Бого е обещал луканка да почерпи ако го бият... само се чудя за всеки, който го бие ще има ли луканка?!?
 
Re: Коалиция "Не на Бого"

е*ахти далаверата :) Биеш някой и не стига това, ами и луканка ядеш :)
ХАахахахахх .... в Бургас на кметските избори кандидата на Ромите зарибява с кебабчета, евро-депутата Богомил "Бого" Шопов - с луканка, че по-скъпо :) :)
 

Горе