SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Код за отстъпка за подновяване на домейни в Superhosting.bg?

Lilacor

SEO addict
Здравейте,

Някой случайно да има работещ код за отстъпка за подновяване на домейни в Superhosting.bg? Всички, на които попадах бяха или неактивни, или се отнасяха за други услуги.

Мерси :)
 
Промо код за 10% при покупна на хостинг от SuperHosting.bg

Промо код за 10% при покупна на хостинг от SuperHosting.bg

Здравейте,

с промо код: MINUS10%SH ще получите 10% отстъпка при покупка на хостинг от Superhosting.bg като кода е активен и при подновяване на хостинг план закупен с него.
 
За: Код за отстъпка за подновяване на домейни в Superhosting.bg?

За: Код за отстъпка за подновяване на домейни в Superhosting.bg?

Вие четете ли...Човекът пита за код за подновяване на домейн.
Lilacor, Суперхостинг не предлагат отстъпка при подновяване на домейн / има отстъпка само за нов и трансфер /, аз съм говорил с отдел продажби точно за това. Няма да намериш такъв код...
 
За: Код за отстъпка за подновяване на домейни в Superhosting.bg?

За: Код за отстъпка за подновяване на домейни в Superhosting.bg?

До Lilacor: Здравей има и такива кодове които работят за подновяване на домейн. Ето за тези съм сигурен че работят - тествал съм:

-Промо код: studio - с отстъпка от 10 % - за подновяване на хостиниг и домейн за 1 година, както и за нови услуги Домейни, Хост, и тн.
-Промо код: studio5 - с отстъпка 8% - за подновяване само на домейни.
 

Горе