SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

bigger

New member
След като разбрах, че Joomla-та е много скарана със SEO като цяло, ме интересува вашето мнение, може ли да ми кажете коя е най-добре оптимизираната система за управление на съдържанието, в смисъл такъв като структура, като SEO Friendly линкове и т.н. малко трудно обяснявам, но мисля, че повечето ме разбраха. Придържам се напоследък към wordpress, но все ми се иска да е мааалко по-сложничко и ами в смисъл нещо подобно на Джумлата..
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

да ... уордпрес с подходящо модване може да стане машина и перфектна CMS система. Наскоро гледах едно къстъм решение за изпращане на sms след абонамент за някакви новини и за всичко се ползваше wordpress админ панела :) - управление на потребители, новини и т.н.
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

А Джумлата с какво е скарана относно СЕО ?

Мой лични наблюдения, имам сайт с джумла.. който е и с по-висок PR, от друг който е с wordpress, и с повече индексирани страници и всичко и се представя по зле от wp-то.. незнам сега може и в мен да е грешката, но.. хем джумлата ми е с компонент, които прави url-ите като заглавията sef404 мисля, че се казваше и пак е по-зле от wp-то..
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

СЕОто може и сам да си го направиш през htaccess файла. Верно е играчка, но не е проблем. Иначе за CMS мога да препоръчам Xoops.
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

СЕОто може и сам да си го направиш през htaccess файла. Верно е играчка, но не е проблем. Иначе за CMS мога да препоръчам Xoops.
само с htaccess нестава, трябва да си оправи всички php файлове,
по-лесно би било сам да си направиш cms,
за какъв сайт става въпрос?
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

drupal
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

MacTeP : всъщност въпреки че върви на там, Wordpress все още е блогплатформа, а не пълноценен CMS.
 
Re: Кой е най-добрият CMS от гледна точка на SEO?

абе никой ли не ползва cmsmadesimple.com? Аз лично съм много доволен. А и преимуществото е, че веднъж инсталиран всичко /без сетингите на базата естествено/ се прави през уеб-а

Имам няколко инталации и съм много доволен
 

Горе