SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кой ще ми направи едно лого? :)

Frik

New member
Бих искал да попитам кой би могъл да ми направи лого за един сайт (с екологична насоченост) и съответно колко пари би струвала изработката му.

Моля ако имате наблюдения да ми предложите портфолиа, за да видя кой е най-креативен от всички предложени...

Благодаря Ви предварително!
 
Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

Искаш някой просто да ти направи съществуващо лого във векторен формат или искаш да ти измисли и дизайн?

Ако търсиш дизайн - разгледай векторните изображения по сайтовете за сток фотография/сток векторни и си избери нещо, а после просто дай на някой , който е на ти с корела или илюстратора да ти го преправи.
 
Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

Ако не искаш нещо много професионално, ползвай logoease.com - аз лично съм много доволен от там.

От там си направих за 10-на минути - bgstory.com и travelsbg.com
 
Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

Мноо е луд. За 5$ и 5 дни ти прави супер яко лого.

Напълно съм съгласен, трябва наистина да си за лудница, за да правиш подобни работи на такива цени...

Ако ти се дават пари за нещо сериозно - виж колко хитро постъпиха тези юнаци, и с какви качествени идеи се сдобиха след конкурс за лого с награден фонд 400 лв.
 
Последно редактирано:
За: Кой ще ми направи едно лого? :)

За: Кой ще ми направи едно лого? :)

Занимавам се повече от 10 години с графичен дизайн относно запитването 100лв и имаш лого ;) без ограничение в правото си на корекции кам цветове форми и тнт
 
Re: За: Кой ще ми направи едно лого? :)

Re: За: Кой ще ми направи едно лого? :)

Занимавам се повече от 10 години с графичен дизайн относно запитването 100лв и имаш лого ;) без ограничение в правото си на корекции кам цветове форми и тнт

Давам 150 лв.
 
За: Re: За: Кой ще ми направи едно лого? :)

За: Re: За: Кой ще ми направи едно лого? :)

Здравейте, Про Уеб Дизайн Студио се занимава с уеб дизайн и изработка на лого. Можем да ви направим професионално лого за 2-3 дни, само трябва да ни дадете информация и размер. Цената е 120 лв (С намаление -40%). Може да посетите нашият уеб сайт: Професионален Уеб Дизайн
Или ни пишете на: best.prodesign@gmail.com
 
Последно редактирано:
За: Re: За: Кой ще ми направи едно лого? :)

За: Re: За: Кой ще ми направи едно лого? :)

Здравейте, Про Уеб Дизайн Студио се занимава с уеб дизайн и изработка на лого. Можем да ви направим професионално лого за 2-3 дни, само трябва да ни дадете информация и размер. Цената е 120 лв (С намаление -40%). Може да посетите нашият уеб сайт: Професионален Уеб Дизайн
Или ни пишете на: best.prodesign@gmail.com
Само казвате и го имате и ако може дайте e-mail за връзка!
 
Последно редактирано:
Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

Щом сте такива професионалисти поне си направете професионален сайт с домейн и имейли към него. Някакси не звъчите убедително. Какво значи че давате 40% отстъпка след като има обявен конкурс? Като нелоялна конкуренция ли да си го тълкуваме? Ще взема и аз да направя едно лого и да видим дали ще има място и за мен сред професионалистите :)
 
За: Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

За: Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

Щом сте такива професионалисти поне си направете професионален сайт с домейн и имейли към него. Някакси не звъчите убедително. Какво значи че давате 40% отстъпка след като има обявен конкурс? Като нелоялна конкуренция ли да си го тълкуваме? Ще взема и аз да направя едно лого и да видим дали ще има място и за мен сред професионалистите :)
Както всички останали фирми ние не участваме в конкурси, а директно се рабираме с клиента чрез email или онлайн.
До колкото намалението, всички уеб услуги са ни на промоция до края на този месец!
 
За: Кой ще ми направи едно лого? :)

За: Кой ще ми направи едно лого? :)

@kriso2010 благодаря за офертата, но както вече писах има обявен конкурс! Вече 10-тина фирми ми писаха, но аз ги препратих към конкурса и няколко вече се включиха. Не мисля да играя задкулисни игри и да се свързвам с фирми по време на обявения конкурс... В него могат да участват, както "прохождащи" дизайнери, така и истински професионалисти, но от вашите думи разбирам, че това е под нивото Ви.

@MUTI ще се радвам да участваш... :) вече има над 230 предложения за лого! Определено не всички са професионално направени, но определено и избора ще е труден! А наградата ще получи логото, което най-силно ме впечатли, без значение дали неговия автор е професионалист и има дълго портфолио.
 
Re: Кой ще ми направи едно лого? :)

Фрик, както и предните фирми които са ти се обадили и аз не разбрах, че става въпрос за конкурса който си обявил, никъде не посочваш това в тази дискусия. Има още време да реша дали да участвам в конкурса или не. Успех при избора на оферти и дано по-добрия победи.
 

Горе