SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

Viktor Shapilov

Active member
Здравейте, май никога не съм пускал тема до сега, но във фирмата ми са взети няколко машинки без ОЕМ стикери, тоест за да ги ползвам трябва да кихна с по едно 200-300 лева отгоре за отделни уиндоуси. Намерих информация за пакетите GGK(Get Genue Kit), както и тези специално за легализиране на вече инсталирани уиндоуси, но предполагам тук има хора доста по-запознати от мен в областта и сблъсквали се вече с подобен проблем? Закупуването му по-евтино от чужбина също е вариант.
 
Последно редактирано:
За: Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

За: Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

Блъсках се с това преди години. Разпитвах къде ли не, по MS дистрибутори, на съпорта на MS и даже в BSA. Никой не можа да ми каже еднозначно дали закупуването на лицензи от чужбина е легално и няма да ми навлече неприятности.

Все пак звънни на 02 965 7100 или на 0800 15555 и попитай
 
Re: За: Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

Re: За: Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

Благодаря ти, помня че имаше някакъв проблем и ти едно време наистина. Ще се поровя още малко и ще видя какво ще направя.
 
За: Re: За: Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

За: Re: За: Кой Windows 7 вариант е най-добрият?

Благодаря ти, помня че имаше някакъв проблем и ти едно време наистина. Ще се поровя още малко и ще видя какво ще направя.

Не съм много компетентен в тая сфера аз лично съм със Home Premium за сега нямам забележки към него като цяло съм доволен. Дано съм оспял поне малко да бъда полезен.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе