SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купих домейн и ....

Eraser4o

New member
Купих домейн от godaddy. Регистрирал съм се в безплатен хостинг. Но нещо не ми е ясно как от акаунта на godaddy да наглася да използва него хостинг.
Hosting: Not hosted here.
Manage Hosting Accounts
Когато дам да го активирам нищо нестава.

Надявам се някой да ми хелпне.
 
Re: Купих домейн и ....

Купих домейн от godaddy. Регистрирал съм се в безплатен хостинг. Но нещо не ми е ясно как от акаунта на godaddy да наглася да използва него хостинг.
Hosting: Not hosted here.
Manage Hosting Accounts
Когато дам да го активирам нищо нестава.

Надявам се някой да ми хелпне.
трябва да си нагласиш NS /Name Servers/ към тези на хостинга ти
 
Re: Купих домейн и ....

Виж си с хостинг акаунта, трябва да ги пише някъде.
 
Re: Купих домейн и ....

С безплатния хостинг ще има реклами по сайта.

Godaddy имат най-сложния хостинг панел, който съм виждала. Много внимавай какво правиш и в коя директория какво инсталираш. И задължително тествай всяка промяна, която правиш.

DNS отнемат време, ама чак 48 часа, хм, по-скоро нещо си объркал.
 
Re: Купих домейн и ....

Да наистина много внимавай с goddady. От две години ги ползвам имам доста домейни от тях но като свикне човек нее знаи колко трудно ;) Патех си един път като смених и двата ns хубавото беше, че се сетих да погледна на другия ми домейн, който не бях рачнал :)

Ако имаш още проблеми пиши на pw ще гледам да хелпна колкото мога ;)
 

Горе