SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам блог/форум/новинарски публикации

ivor

New member
Купувам блог/форум/новинарски публикации - БГ.
Основно се търсят сайтове с трафик, но приемам приемливи предложения и от такива без трафик.

Интересувам се от оферти от публикации писани от Вас (до 300 символа) и цени за готови от мен.
Предпочитам първото.

Очаквам оферти на ЛС.
 
Re: Купувам блог/форум/новинарски публикации

Купувам блог/форум/новинарски публикации - БГ.
Основно се търсят сайтове с трафик, но приемам приемливи предложения и от такива без трафик.

Интересувам се от оферти от публикации писани от Вас (до 300 символа) и цени за готови от мен.
Предпочитам първото.

Очаквам оферти на ЛС.

Продавам http://www.finance5.bg/ ако можеш да си го позволиш
 
Re: Купувам блог/форум/новинарски публикации

Писал съм, че купувам публикации. :)
 
Re: Купувам блог/форум/новинарски публикации

От това, което виждам в темата се предлага изграждането на сателитки. Аз не търся това. Все пак мерси. :)
Ако някой има блог, форум или сайт, в който може да се публикуват статии, публикации да ми пише. :)
 
Re: Купувам блог/форум/новинарски публикации

здравей. Имам блог в който могат да е публикуват статии, а и не е проблем да се направи нов. Пиши ми на емейла да се разберем - mladenzhivkov@gmail.com
 

Горе