SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам готови сайтове...

kozhuharov

New member
Здравейте, на всички обитатели на форума...!:)
Бих се радвал, да сме си, взаимно полезни!:)

И така...купувам сайтове, на стойност, до 500 лева на брой...Това може също, да бъдат и блогове...Тази цифра, търпи коментари...
Единственото важно условие е, да имат приход от Гугъл адсенс, който да бъде постоянен и доказуем...!!!!
Мога да закупувам до два сайта месечно, така че най добрите предложения, ще са с предимство...!:)

П.П.
Живея в София и се разплащам лично и в брой!:):):)
 
Re: Купувам готови сайтове...

Благодаря, за предложенията, но още веднъж искам да уточня, че търся работещи сайтове с постaвен код на google adsense!
Интересува ме, средния месечен доход от google adsense, от поне три месеца!

Можете да пращате предложенията си на лично съобщение.
Благодаря!
 
Re: Купувам готови сайтове...

Колеги, благодаря за предложенията!
До сега, имам десет оферти, изпратени от Вас!
Две от тях вече обсъждаме!

Ще се радвам, след всяка успешна сделка, да Ви уведомявам!

Пак ще спомена...месечния ми бюджет е 2х500лв!Това важи за всеки месец за напред!Разбира се, става въпрос не толкова за 1000лв, колкото за два сайта!;)

п.п.
Надявам се исканията Ви, отправени във Вашите предложения да са основателни и смислени!

Успех!
 
Re: Купувам готови сайтове...

Той човека 2 пъти е написал, че дава до 500 лв на сайт...ти му искаш само ....30 пъти по толко. :))
 
Re: Купувам готови сайтове...

Той човека 2 пъти е написал, че дава до 500 лв на сайт...ти му искаш само ....30 пъти по толко. :))
Ами той не е посочил лимит на сайтовете които купува, затова все едно му продавам 30 наведнъж ;)
 
Re: Купувам готови сайтове...

а какво да прави при лимит 1000лв да ти праща по 1000лв 15 месеца ?

Извинявай за директния въпрос, ама това теб кво те засяга? Нито си автора на темата нито моят пост е адресиран по твой адрес.

Защо все се намират хора да гледат в чуждото канче немога да си обясня, като не предлагаш нищо, не спами тук, никой не е длъжен да задоволява любопитството ти.
 
Re: Купувам готови сайтове...

"sclass" -Пич ти се сърдиш че някой ти осира темата с спам а ти защо осираш чуждите! той момчето си го е написал може да си позволи два сайта по 500лв на месец и се надява от приходи от адсенсе.
 
Re: Купувам готови сайтове...

"sclass" -Пич ти се сърдиш че някой ти осира темата с спам а ти защо осираш чуждите! той момчето си го е написал може да си позволи два сайта по 500лв на месец и се надява от приходи от адсенсе.

Абе готин, незнам на колко годинки си ама не намираш ли поста си малко за излишен, че чак и мен ме караш да спамя като ти отговарям. Човека купува, аз продавам и му предлагам моята оферта, от тук на татък на теб като трето лице нито ти влиза нито ти излиза той има ли пари, кво търси, аз кво предлагам и т.н. Просто ако си нормално интелигентен човек хич не би се и включил в темата опитвайки се да коментираш неща които не те засягат, не мислиш ли?

Айде със здраве и като нямате какво да кажете по-добре си трайте.
 
Re: Купувам готови сайтове...

Ами той не е посочил лимит на сайтовете които купува, затова все едно му продавам 30 наведнъж ;)

Благодаря за предложението ти, проблема не е в бюджета, а ми в това, че предпочитам, да не си поставям всичките яйца в една кошница!;)
 

Горе