SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам домейни за туризъм и почивка

traki

Оптимист ReMember
Ако някой разполага с домейни съдържащи думи свързани с туризъм, почивки, екскурзии, хотели и други подобни може да ми пусне едно лично с името на домейните и цена.

Моля, не се изхвърляйте с цени, търся ЕВТИНИ домейни.

Става дума за домейни които притежавате, но сте осъзнали че не ви трябват или в момента не ги ползвате, или нямате намерение да развивате и няма да подновявате. Идеята ми е че може да не сте съвсем на загуба когато го продаде, та било и за малка сума.
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

Можем да предложим на практика най добрите домейни за почивки, хотели и туризъм, с по 1 ключова дума, и разбира се може да се каже едно от най известните разширения на домейна, но, няма как да са на ниска цена.
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

Благодаря ви за предложенията. Порових се и намерих няколко добри домейна които ще свършат работа. Взех един нов и 2 дропени.

seo, с пари лесно, с много пари още по-лесно :) Не е някой сериозен проект в който да си струва да влагам. Иначе, намерих доста домейни с такива думи, собственост на колеги от форума, които си ги имат от много време без да ги ползват, но явно не ги продават, само ги подновяват.
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

и аз имам малък списък с домейни за продаване .. ако някой има интерес да ми пише
mydesk.info
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

bulgariaholidays.co
Нито ми се продава, нито ми се развива. Мога да ти го дам под наем срещу два линка.
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

До @sofremonti
дай инфо какви линкове искаш, имам човек който се интересува от такъв домейн но да наблегна - не му е важен. Няма да го купи, но ако има взаимен интерес - защо не.
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

beautyplaces.eu - подарък ми е но си имам по хубав домейн с тази насоченост. Ако те интересува пиши ми в скайп да се разберем :)
 
Re: Купувам домейни за туризъм и почивка

Сори за офф-а

До @sofremonti
дай инфо какви линкове искаш, имам човек който се интересува от такъв домейн но да наблегна - не му е важен. Няма да го купи, но ако има взаимен интерес - защо не.
Ми давам го домейна под наем срещу две линкчета, от сайта, който ще направи. Това е. Нямам задни мисли някой да развие сайт и аз да го взема после. Даже може и да помагам. Просто много ми станаха домейните и не мога да се оправям.
 

Горе