SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Купувам сайтове

redkit

New member
Купувам сайт- да спада към категория забавления- игри вицове снимки и други да не изброявам всички
Препоръчително е да не е готова система ,но съм склонен да направя изключение ако си струва сайта !!!
Не конкретизирам офертата си с подобни уточнения за посещения, Pr, SEO и тем подобни неща поради простата причина че търся сайт който да ми допадне и да има потенциал за развитие .
Тай като в други форуми осирахме темата с празни приказки моля да ми пишат хора който предлагат и предлагайте сайтове който ги оценявате над 800-1000 лв. няма да давам таван защото ако е толкова печелиш едва ли ще ми го продадете :D
За връзки :
- Skype: redkit_bg
- ЛС
- тук
 
Последно редактирано:
Re: Купувам сайтове

виж ми подписа - ако си съгласен да дискутираме 5 цифрена сума можеш да ме потърсиш на скайпа ... системата е моя и мога да ти добавям всякаква функционалност която ти е нужна допълнително или да направя всякакви промени по нея които желаеш ...
 

Горе